RSS
Вівторок, 23 квітня 2024, 10:26
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Жебрівський Павло Іванович

Голова політичної партії «Українська платформа». 
Народився 21 березня 1962 року в селі Немиринці Ружинського р-ну Житомирської області, там же закінчив середню школу. У сім'ї, крім Павла, виховували ще 5-тьох його сестер, тому відразу ж після школи пішов працювати. 

Освіта:
Київський державний університет ім.Т.Шевченка за спеціальністю «юрист» Жебрівський закінчив у 1989 році. 

Кар'єра:
Трудові будні Павла Жебрівського розпочалися на заводі залізобетонних конструкцій комбінату «Будіндустрія» в Києві, куди він прийшов у 1979 році на посаду робітника. 
Після служби в Радянській армії Жебрівський продовжив трудовий стаж в органах міліції. 
У 1991 році, будучи послідовним прихильником закону і не сприймаючи корупційні дії в правоохоронних органах, вирішив залишити посаду старшого слідчого Київського міського управління внутрішніх справ і перейти в реальний сектор економіки. 
Більше 10 років займався підприємницькою діяльністю. За цей час зрозумів недосконалість системи державного управління і вирішив використати свій досвід і напрацювання в законодавчій гілці влади. 
Тому у 2002 році балотувався і став народним депутатом від виборчого округу № 65 Житомирської області. 
2005-й рік провів на посту губернатора Житомирської області. 
Зневірившись в усіх політичних лідерах і рухах України, в березні 2009 року зібрав команду однодумців і створив політичну партію нової якості під назвою «Українська платформа».

Життєві пріоритети:
Головною функцією держави вважає встановлення чесних правил гри, за якими буде комфортно жити всім громадянам. Принциповий прихильник дотримання закону. Вважає, що реформи в державі неможливі без різкого зниження рівня корупції. Постійно самовдосконалюється і підвищує свій фаховий рівень. 

Домашня бібліотека нараховує близько 2 тис. книг. Настільна книга - «Три товариші» Ремарка. 

Родина:
Одружений. Має двох дітей: доньку Ганну, 1989 року народження, яка навчається у Київському Інституті міжнародних відносин, і сина Яна, 1994 року народження. Шанує сімейні цінності.
Житомирські новини