RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 11:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Більше 2,5 млрд грн інвестували у розвиток АПК Житомирщини у 2017 році

08.02.2018 16:58

У 2017 році в агропромисловий комплекс Житомирщини інвестували 2 млрд 516,3 млн грн, що у 2,5 рази більше, ніж у 2016 році.

Про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку ОДА Руслан Кирилюк під час наради з підведення підсумків роботи АПК області за 2017 рік та завдання на 2018 рік.

За його словами, інвестиційні кошти спрямовувались у будівництво, реконструкцію виробничих об’єктів у сільському господарстві, придбання техніки, худоби, модернізацію виробничих потужностей у харчовій і переробній галузі.

Найбільше інвестицій – 995,3 млн грн, або 39,5% від загального показника – залучили агропідприємства у Попільнянському районі. Також активно інвестували кошти у Романівському районі – 74,4 млн грн, Черняхівському – 72,5 млн грн, Коростенському – 67,1 млн грн та Бердичівському – 65,7 млн грн.

Так, протягом 2017 року відбулось:

розширення потужностей насіннєвого заводу ТОВ «Олімп Агро» (Попільнянський р-н);
реконструкція зерносховища у ТОВ «Камінське» та машино-тракторного парку ТОВ «Полонне-Агро» (Романівський р-н);
будівництво зерноскладу у ТОВ «Вертокиївка» (Житомирський р-н);
будівництво доїльного залу та встановлення обладнання у ФГ «Межирічка» (Радомишльський р-н);
монтаж та запуск лінії для охолодження та зберігання ягід у ТОВ «Українська ягода» (Бердичівський р-н);
реконструкція приміщення для відгодівлі ВРХ у ТОВ «Агровест Груп» та безприв’язного утримання молодняка ВРХ у СТОВ «Мирославель Агро» (Баранівський р-н);
введення в дію м’ясопереробного підприємства ТОВ «Органічний м’ясний продукт» (м. Баранівка);
реконструкція забійного цеху, налагодження випуску продукції «Халяль» (м’яса та напівфабрикатів), яка виготовляється у відповідності із мусульманськими традиціями, у ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат»;
будівництво цеху по фасуванню борошна у ТОВ «Млин База» (м. Андрушівка).

Житомирські новини