RSS
Неділя, 7 червня 2020, 11:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Пригода сталась увечері 5 червня по вул. Покровській в обласному центрі. Керманич позашляховика «BMW» зніс дерево і врізався у стіну будинок. У результаті постраждав водій і пасажир транспортного засобу.
У салоні перебувало п’ятеро осіб. Для проведення слідчих дій їх доставляють у поліцію Київської області.
За попередніми підрахунками спеціалістів, за час роботи конверту у 2019-2020 роках через нього пройшло понад 200 мільйонів гривень.
Окремо Голова Служби безпеки ознайомився з рівнем матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного управління та умовами роботи в ньому. 
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Держпродспоживслужба та освітяни області обговорили питання організації безпечного харчування в закладах освіти

01.11.2019 10:09

Житомирські новини - 31 жовтня у приміщенні Житомирського міського ліцею № 25 відбулась спільна нарада-семінар, присвячена вирішенню актуальних питань щодо організації безпечного та якісного харчування дітей в організованих колективах.

Захід відбувся за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за участі керівників територіальних структурних підрозділів та представників відділів освіти і науки райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита у своєму виступі висвітлив актуальність проблеми збереження та зміцнення здоров’я дітей, акцентувавши особливу увагу на важливості створення належних соціально-економічних умов, серед яких безпека харчування є однією з пріоритетних.

Під час доповіді він зазначив, що сьогодні ці питання належать до стратегічної Програми діяльності Кабінету Міністрів України та потребують консолідації зусиль усіх заінтересованих сторін: як органів державної влади, так і громадського сектору.

Спираючись на детальний аналіз результатів, проведених спеціалістами Держпродспоживслужби області заходів, він озвучив конкретні завдання, які стоять нині перед керівниками органів місцевого самоврядування, адміністрацій закладів освіти та спеціалістів Держпродспоживслужби.

Окрему увагу зосередив на основних принципах та механізмах реалізації регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування».

Під час заходу було презентовано проект Паспорту харчоблоку – спеціального документу, розробленого робочою групою з метою зниження ризиків виникнення спалахів харчових отруєнь і токсикоінфекцій, впровадження якого очікується вже за тиждень.

Актуальність питання впровадження в закладах освіти постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), висвітлив перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ігор Волківський. Водночас він наголосив на важливості дотримання гігієнічних вимог до харчових продуктів на усіх стадіях їх виробництва й обігу.

Участь у нараді також взяла начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ірина Загородня, котра озвучила вимоги санітарного законодавства для закладів освіти та проаналізувала результати здійснення заходів державного нагляду на предмет їх дотримання.

На завершення заходу було обговорено низку першочергових завдань для реалізації поставлених цілей, серед яких виокремлено: паспортизацію харчоблоків, розробку Регіональної програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування», забезпечення виконання показників, доведених прийнятою Програмою дій Уряду – недопущення виникнення випадків епідускладнень в організованих дитячих колективах та забезпечення виконання в повному обсязі доручення Прем’єр-міністра України за результатами селекторної наради з питань безпечності харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти від 25.10.2019 року.

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита та начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Лариса Шевчук висловили сподівання на успішну реалізацію усіх поставлених цілей.

Житомирські новини