RSS
Субота, 24 січня 2026, 16:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Інформація про моніторинг стану забрудненості грунтів на території Житомирської області

19.12.2019 21:06

Житомирські новини - В розрізі виконання бюджетної програми за КПКВК 2809040 «Проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного нагляду» з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Регіональною лабораторією Держпродспоживслужби в Житомирській області протягом 2019 року було проведено 950 досліджень забруднення грунту.

Зразки проб грунту були відібрані в дитячих дошкільних та оздоровчих закладах, місцях масового відпочинку населення (пляжі, зони відпочинку).

Проби грунту досліджувались за санітарно – гігієнічними показниками (свинець, кадмій, мідь, цинк), вмістом нітратів та пестицидів, за мікробіологічними (ентерококи, патогенні ентеробактерії, кишкова паличка) та санітарно-гельмінтологічними показниками (визначення личинок, яєць гельмінтів та цист кишкових найпростіших).

Відхилення виявлені в 7 пробах, що становить 1,0 % від загальної кількості досліджень, всі відхилення – за рахунок перевищення вмісту кишкової палички. Відхилення виявлялись в дитячих дошкільних закладах Бердичівського, Коростенського, Малинського, Пулинського та Романівського районів, а також в міській зоні відпочинку м. Бердичева та міському пляжі м. Новоград-Волинського.

За результатами виявлених відхилень керівникам освітніх закладів направлено 2 приписи та 3 рекомендаційні листи щодо усунення виявлених недоліків, зокрема надано пропозиції щодо проведення заміни піску на ігрових майданчиках в дитячих закладах. Терміни виконання пропозицій знаходяться на контролі фахівців районних управлінь.

Щодо відхилень в пробах грунту з міського пляжу м. Новоград-Волинського та зоні відпочинку м. Бердичева, відповідними районними управліннями до місцевих органів влади направлені інформаційні листи. Одночасно, в зв’язку з невідповідністю нормативним значенням проб річкової води з р. Случ, пляж в м. Новограді-Волинському в 2019 році не відкривався.

Житомирські новини