RSS
Субота, 24 січня 2026, 09:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

На Житомирщині поліцейські обговорили з головами ОТГ питання безпеки та правопорядку

16.11.2019 13:19

Житомирські новини - 14 листопада у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась зустріч заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП з голова територіальних громад області. Темою для обговорення стали заходи з формування безпечного простору у рамках стратегій розвитку місцевих громад.

- На території 57 створених нині на Житомирщині ОТГ заплановано відкриття 40 поліцейських станцій. Станом на листопад уже розпочали свою роботу 14 з них, а до кінця року планується відкриття ще 5, - розповів заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Микола Пархомчук.

Саме поліцейські станції стануть базою для наступного проекту «Поліцейський офіцер громади», що стартував уже у 8 областях України, а наступного року буде запроваджений і на Житомирщині.

Ці дві ініціативи є практичними заходами для створення у громадах безпечного простору та підтримки праворядку, але їх успішна реалізація залежить саме від сприяння і зацікавленості самих органів місцевого самоврядування.

- Ми підготуємо і навчимо поліцейських офіцерів для ефективної роботи, але позитивний результат можливий лише за участі громад, їх допомоги в створенні поліцейських станцій і необхідному матеріально-технічному забезпеченні, - сказав Микола Пархомчук.

Обговорюючи запровадження цих проектів, присутні ділились своїм досвідом, а також акцентували увагу на превентивній складовій роботи дільничного офіцера.

Заступник начальника Управління превентивної діяльності ГУНП ініціював включення до Стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад, що нині готуються на 2020 рік, низки конкретних питань з безпеки, а саме: створення та функціонування поліцейських станцій; упровадження проекту «Поліцейський офіцер громади»; установлення відеокамер з доступом до спостереження поліції та інші.

Житомирські новини