RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 13:29
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

На Житомирщині тривають позапланові перевірки об'єктів з масовим перебуванням людей

24.01.2020 22:49

Житомирські новини - На виконання доручення Прем’єр-міністра України фахівцями районних підрозділів Управління ДСНС України у Житомирській області продовжуються проводитися позапланові перевірки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. Станом на 24 січня на Житомирщині вже перевірено 770 таких об’єктів із запланованих 1430.

Так, упродовж 23-24 січня фахівцями Черняхівського, Овруцького та Коростенського районних підрозділів Управління ДСНС в області перевірені: Черняхвіська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шоломківський заклад дошкільної освіти і Великохайчанська ЗОШ Овруцького району та залізничний вокзал станції Коростень.

Під час перевірок особливу увагу рятувальники звертали на утримання евакуаційних шляхів і виходів, відповідність вимогам безпеки електромереж, наявність і належний стан первинних засобів пожежогасіння, працездатність систем протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього водопостачання тощо.

Крім того, надзвичайники проводили профілактичні інструктажі та лекційні заняття з персоналом, дошкільнятами і учнями превіряємих об’єктів, а також практично відпрацювали порядок дій по евакуації з приміщень у разі виникнення надзвичайної події чи ситуації. До того ж, відпрацьовувалися практичні дії щодо застосування вогнегасників на первинних стадіях загорянь, де всі охочі мали змогу спробувати самостійно загасити розведені багаття.

Такі заходи наразі проходять в усіх без винятку районах області. До профілактичної роботи долучаються й психологи Управління ДСНС в області, які проводять з педагогічними колективами навчальних закладів та їх вихованцями тренінги щодо надання першої психологічної допомоги постраждалим у разі виникнення різного роду надзвичайних подій та ситуацій.

Житомирські новини