RSS
П'ятниця, 18 квітня 2025, 12:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

На Житомирщині відкрито шостий офіс “Зроблено в Україні”

21.03.2025 16:38

Сьогодні в Коростишеві, відкрився шостий офіс «Зроблено в Україні». Наразі Житомирська область разом із Дніпропетровською є лідерами за кількістю таких офісів, які дають можливість отримати підприємцям весь перелік програм державної підтримки бізнес-ініціатив.

Участь у відкритті офісу «Зроблено в Україні» сьогодні взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна, перший заступник Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко, директор Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк та народні депутати.

Дуже важливо, що такі центри починають працювати не лише в районних центрах області, а й безпосередньо в громадах, надаючи громадянам вичерпні консультації щодо отримання коштів для започаткування власної справи.

Держава продовжує впроваджувати програми підтримки бізнесу, які вже дають реальні результати. Програми «Доступні кредити 5-7-9%», «єРобота», «Український кешбек» — це дієві механізми для розвитку підприємництва.

За програмою «Власна справа», якою також опікуються офіси «Зроблено в Україні», на Житомирщині 70 ветеранів отримали 34 млн грн, успішно реалізувавши власні бізнес-ідеї у виробництві, сфері послуг та аграрному секторі, що дозволило створити 143 нові робочі місця.

З керівництвом Парламенту, Державного центру зайнятості, народними обранцями та місцевою владою обговорили подальші кроки, які мають на меті підвищити обізнаність громадян про наявність програм державної підтримки, а також навчання майбутніх підприємців базовим знанням маркетингу та бізнес-планування, щоб їхні проєкти були максимально успішними.

Також під час робочої поїздки вшанували пам’ять наших захисників і ознайомилися з роботою рестобару «Eclipse», який відкрили ветеран Олег Лось разом із дружиною Наталією. Заклад приваблює гостей якісним обслуговуванням, смачною кавою та кухнею, а також є чудовим прикладом підприємницької ініціативи серед ветеранів. Завдяки отриманим грантам і мікрогрантам власники змогли придбати необхідне обладнання, а також створити робочі місця для місцевих мешканців.

Розвиток бізнесу – запорука міцної економіки! Дякую підприємцям за активність, ініціативність та підтримку наших захисників.

Житомирські новини