RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 10:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Новоград-Волинська фабрика «Леся» зможе виготовляти майже півтори тисячі комплектів сертифікованого медодягу на добу

01.04.2020 10:41

Житомирські новини - В області налагоджується пошиття засобів індивідуального захисту для наших лікарів. А саме швейна фабрика «Леся» у Новоград-Волинському запускає лінію з виробництва одноразового медичного одягу.

Як зазначив голова спостережної ради фабрики Микола Сиченко, вже до кінця тижня дані вироби будуть сертифіковані, що дасть можливість медичним закладам їх закуповувати.

Зразки готової продукції Микола Сиченко 31 березня показав голові обласної ради Володимиру Ширмі , генеральному директору обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Богдану Леськіву та головному експерту з інфекційних хвороб управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ользі Сахневич.

Експерткиня внесла деякі практичні поради до захисного одноразового комбінезону з точки зору досвідченого практика, який безпосередньо працює у зонах ураження.

Після проходження сертифікації обласна лікарня має намір закуповувати медичний одяг у даного виробника.

«За протоколом бригаді інфекціоністів з 5 чоловік на одного хворого на добу потрібно 25 комплектів засобів індивідуального захисту. Тому лише можете уявити нашу потребу навіть у межах області. Ми готові до співпраці з фабрикою «Леся» і дуже вдячні за турботу про нас медиків», - зазначив під час зустрічі Богдан Леськів.

«Влада та бізнес зобов’язані піклуватися про медиків завжди, а особливо зараз в умовах пандемії», - зазначив голова обласної ради Володимир Ширма.

Отож, фабрика шиє такі індивідуальні засоби захисту як комбінезони, бахіли, фартухи, нарукавники. Після налагодження усіх процесів щоденно на фабриці планують виробляти до 1,5 тисячі екземплярів одягу.

Житомирські новини