RSS
Середа, 4 березня 2026, 13:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
20 лютого в Україні віддають шану Героям Небесної Сотні — людям, чия громадянська мужність, самопожертва та незламність стали моральним орієнтиром для всієї країни. Вони стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та європейського вибору України, назавжди змінивши перебіг нашої історії.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Новини Житомирщини

11:28 11.08.2015
Автотранспортом споживачам доставлено понад 2 мільйони тонн, що на 3% менше минулорічного періоду.
Житомирська Радикальна партія проводить наради-тренінги з кандидатами в депутати
10:17 11.08.2015
Житомирська Радикальна партія проводить наради-тренінги з кандидатами в депутати
В Житомирской области пьяный работник торгового центра угнал у свого директора «Фольксваген» и сбил насмерть человека
12:07 10.08.2015
В то же время в милицию поступила информация о дорожно-транспортном происшествии, которое случилось в городе с участием «Фольксвагена» и скутера
В Житомирской области горит 80 га пшеницы - владельцы заявляют о поджоге
21:25 09.08.2015
В Житомирской области ликвидирован пожар пшеницы на площади 80 гектаров
В Бердчеве воспитанники ограбили школу-интернат
09:09 05.08.2015
С учебного класса Бердичевской школы-интерната неизвестные вынесли компьютерную и цифровую технику.
Смертельная авария в Житомирской области - LAND ROVER на скорости врезался в грузовой автомобиль VOLVO. ФОТО
16:03 04.08.2015
Коростенский район: Спасатели деблокировали из автомобиля погибшего в ДТП мужчины
18:09 03.08.2015
Спасатели деблокировали тело водителя из поврежденного в результате дорожно-транспортного происшествия автомобиля
14:59 03.08.2015
1 августа около 14.20 часов в г. Староконстантинов на перекрестке улиц 1 Мая - Горького 46-летний житель г. Житомир, управляя автомобилем «Краз», не выбрал безопасную скорость движения.
23:32 01.08.2015
По действующему законодательству подобные противоправные действия наказываются лишением свободы от 3 до 6 лет.
В Славянске обнаружили опасный груз, который направлялся в Житомирскую область. ФОТО
10:27 31.07.2015
Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от 3 до 7 лет.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 1476 14771478 
...
 1592 1593 наступна→