RSS
Понеділок, 10 серпня 2020, 00:00
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

Питання бюджету та кадрів розглядали депутати на засіданні профільної «медичної» комісії

11.12.2019 17:22

Житомирські новини - Майже 50 питань порядку денного розглянули депутати 11 грудня на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Депутати ретельно опрацювали Програму з фізичної, медичної, психологічної реабілітації, лікування ветеранів війни на період 2020 – 2025 роки. Дана Програма дасть можливість забезпечити систему реабілітації та лікування ветеранів війни в КНП «Госпіталь ветеранів війни», знизити інвалідизацію та підвищити рівень соціалізації даного контингенту пацієнтів. Очікується, що протягом дії Програми понад 30 тис. осіб ветеранів війни пройдуть лікування та реабілітацію в умовах КНП «Госпіталь ветеранів війни».

Програма фінансуватиметься з обласного та місцевого бюджетів.

В ході засідання комісії депутати розглянули низку кадрових питань – переукладань контрактів з керівниками комунальних закладів охорони здоров’я.

Так депутати вирішили рекомендувати на сесії підтримати рішення про переукладання контрактів з головним лікарем обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Богданом Леськівим, директором Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини Світланою Урсуленко, головним лікарем обласного центру крові Анатолієм Чугрієвим, головним лікарем обласного санаторію радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення Володимиром Чернишевичем, директором обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Лісовий берег» Людмилою Кириєнко та директором комунальної установи «Радомишльський психоневрологічний інтернат» Світланою Охотенко.

Також депутати – члени постійної комісії опрацьовували питання проєкту обласного бюджету на 2020 рік, Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік та Стратегію розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, головував на засіданні голова комісії Євгеній Жабокрицький

Нагадаємо, що зараз в обласній раді триває підготовка до чергової 29 сесії обласної ради.

Житомирські новини