RSS
П'ятниця, 28 лютого 2020, 17:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Правоохоронці затримали трьох фігурантів під час передачі першої частини грошей у розмірі 550 тисяч доларів США в одному із банків у Шевченківському районі столиці.
Голова обласної ради Володимир Ширма 17 лютого підписав розпорядження про скликання 30-ї сесії обласної ради сьомого скликання. Згідно з розпорядженням, перша в цьому році сесія відбудеться 5 березня.
Служба безпеки України підозрює одного з керівників управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області у масштабних зловживаннях з видачі ліцензій.
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- - Алло, це пожежна частина? -Так!  - У мене в кімнаті - велика пожежа, рятуйте! - Скажіть, де ви знаходитесь територіально? - У...

Про перспективи розвитку галузі та проблемні питання говорили сьогодні на засіданні правління Державного концерну «Укрторф»

26.09.2019 18:07

Житомирські новини - Завершилось засідання правління Державного концерну «Укрторф», яке відбулося сьогодні, 26 вересня, у місті Олевськ. На ньому були присутні перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, генеральний директор Державного концерну “Укрторф” Андрій Озерчук, депутати обласної ради Наталія Рибак та Олександр Ніколайчук, представники ДК «Укрторф», науковці та спеціалісти торфовидобувної галузі.

Присутні обговорили ряд проблемних питань, які існують у торфовидобувній галузі України. Було заслухано доповідь про підсумки роботи із видобутку торфу державними підприємствами – учасниками Концерну в сезоні 2019 року. Також заслухали представників наукової спільноти з доповідями щодо питань диверсифікації діяльності торфопідприємств та необхідності удосконалення законодавчої бази України у частині правового врегулювання розвитку торфодобувної галузі.

«У Житомирській області є всі умови для розвитку даної галузі. Тут присутні однодумці та професіонали і наша головна мета розвивати торфовидобування. Галузь має не просто працювати, а процвітати, ми маємо всі долучитись до її розбудови. Нам дані надра, а ми маємо використовувати їх розумно», - наголосив Сергій Крамаренко.

Наталія Рибак висловила занепокоєння з приводу пожеж, що спалюють значні частини покладів торфу: «І головне, що загасити такі пожежі майже неможливо. Це злочин, коли горить торф! Ми маємо попередити це і зробити все, щоб наші надра були використані на користь громади та всієї України».

На завершення депутат обласної ради та генеральний директор Державного концерну “Укрторф” Андрій Озерчук сказав: "Вважаю, що сьогоднішня нарада показала, що обласна влада чує та сприяє розбудові галузі, а велика кількість професіоналів своєї справи готові працювати та розвивати її . Є чимало проблем, але ще більше здобутків. Ми маємо рухатись уперед. Дякую усім присутнім, що взяли участь у нараді».

Житомирські новини