RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 10:09
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Роман Щебетов: У 2018 році Житомирщина реалізовувала проекти на 2,5 млрд грн

30.03.2019 11:52

Житомирські новини - За підтримки Президента та Уряду ринок будівельної галузі суттєво зріс на території області. Адже тільки за 2018 рік, завдяки державним субвенціям та обласного бюджету, Житомирщина отримала і реалізовувала проекти на понад 2,5 млрд грн.

Про це сказав заступник голови ОДА Роман Щебетов 28 березня, під час семінару щодо проектування, експертизи ПКД та будівництва. Захід відбувся у Житомирській ОДА за участю представників Академії будівництва України.

Заступник голови ОДА привітав представників Академії, які приїхали до Житомира, аби надати фахові роз’яснення щодо нових норм у будівництві, ПКД та проектів.

«Сьогодні у Мінрегіоні зібралась фахова команда, яка впроваджує зміни у будівельних нормах, що вимагають нас крокувати в ногу разом із часом. Тому працівникам будівельної сфери потрібно перелаштовуватись на нові будівельні норми, враховувати їх при будівництві. За останній час за підтримки Президента України, Уряду ринок будівельної галузі зріс у неймовірні рази. Із часів незалежності таких капітальних видатків у бюджеті не було. Лише за 2018 рік капітальні видатки з обласного бюджету склали понад 600 млн грн. Враховуючи державну субвенцію, область отримала і реалізовувала проекти на понад 2,5 млрд грн. І це тільки за один бюджетний рік», – підкреслив Роман Щебетов.

Віце-президент Академії будівництва Віктор Лещинський наголосив, що захід є частиною плану із освітньої програми.

«На сьогодні є фахівці у Житомирській області, з якими ми співпрацюємо – проектні та будівельні компанії. Сподіваюсь, що питання, які обговорюватимемо разом із вами, будуть важливим для подальшої роботи. Це і проходження проектно-кошторисної документації в експертних організаціях, новітні продукти у будівництві, реалізації освітніх, дорожніх проектів, врахування ДБН щодо інклюзивності та інші», – зазначив Віктор Лещинський.

Під час учасники семінару обговорили також питання інновацій у житлових будинках, способи енергоефективності під час будівництва.

Нагадаємо, що з 1 квітня вступають в дію Державні будівельні норми щодо доступності «Інклюзивність будівель і споруд», а упродовж 2019 року Мінрегіон планує переглянути ще близько 30 ДБН.

Житомирські новини