RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 06:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Служба зайнятості перерахувала суб’єктам господарювання Житомирщини 16,4 млн грн для виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам

10.01.2021 21:10

Житомирські новини - Державною фінансовою підтримкою на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів на Житомирщині вирішили скористатись 212 суб’єктів господарювання – юридичних осіб, які планують у січні скоротити тривалість робочого часу найманих працівників. У період з 14 до 21 грудня минулого року вони подали до підрозділів служби зайнятості у містах і районах області відповідні документи. Загальна сума коштів, необхідних для виплати 3900 працівникам, які втратять частину свого заробітку, склала понад 16,4 мільйона гривень.

«Служба зайнятості області оперативно справилась із дорученням уряду щодо прийняття рішень за зверненнями роботодавців та перерахування їм необхідних сум допомоги. Замовлення фінансування здійснювалось в кілька етапів. Остаточні розрахунки з підприємствами, установами й організаціями були проведені ще 28 грудня. Тож я сподіваюсь, що до новорічних свят роботодавці встигли розрахуватись зі своїми працівниками» - повідомила директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна (Galina Korinna).

Допомогу на працівників отримали 65 суб’єктів господарювання Житомира і Житомирського району (майже для 1100 працівників), 17 роботодавців Малинщини (для 237 працівників), 15 роботодавців Бердичівщини (для 458 працівників), 13 роботодавців Коростишівщини і Новоград-Волинщини (для 115 і 238 працівників відповідно), 11 – на Коростенщині (для 371 працівника) і 10 - у Радомишльському районі (для виплат 169 працівникам).

До відома, у зв’язку з оголошенням січневого локдауну уряд прийняв рішення про надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання – юридичним особам для виплати своїм працівникам, які можуть втратити дохід через карантин. Для отримання допомоги роботодавці у період з 14 по 21 грудня 2020 року могли подати документи до служби зайнятості. Розмір допомоги на одного працівника визначався пропорційно робочому часу, який заплановано скоротити, та обмежувався сумою у 8000 гривень.

Житомирські новини