RSS
Середа, 28 вересня 2022, 05:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Дякуємо всій команді, які від початку війни і до тепер невтомно допомагають в пошуку та постачанні різнопланової допомоги для міста Житомир та інших міст України
Повернувся після зустрічі з «Рамштайну». Всі в захваті від України. У захваті від подвигу і військових, і цивільних. Те, що ми робимо спільно — змінює хід історії.
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Служба зайнятості перерахувала суб’єктам господарювання Житомирщини 16,4 млн грн для виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам

10.01.2021 21:10

Житомирські новини - Державною фінансовою підтримкою на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів на Житомирщині вирішили скористатись 212 суб’єктів господарювання – юридичних осіб, які планують у січні скоротити тривалість робочого часу найманих працівників. У період з 14 до 21 грудня минулого року вони подали до підрозділів служби зайнятості у містах і районах області відповідні документи. Загальна сума коштів, необхідних для виплати 3900 працівникам, які втратять частину свого заробітку, склала понад 16,4 мільйона гривень.

«Служба зайнятості області оперативно справилась із дорученням уряду щодо прийняття рішень за зверненнями роботодавців та перерахування їм необхідних сум допомоги. Замовлення фінансування здійснювалось в кілька етапів. Остаточні розрахунки з підприємствами, установами й організаціями були проведені ще 28 грудня. Тож я сподіваюсь, що до новорічних свят роботодавці встигли розрахуватись зі своїми працівниками» - повідомила директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна (Galina Korinna).

Допомогу на працівників отримали 65 суб’єктів господарювання Житомира і Житомирського району (майже для 1100 працівників), 17 роботодавців Малинщини (для 237 працівників), 15 роботодавців Бердичівщини (для 458 працівників), 13 роботодавців Коростишівщини і Новоград-Волинщини (для 115 і 238 працівників відповідно), 11 – на Коростенщині (для 371 працівника) і 10 - у Радомишльському районі (для виплат 169 працівникам).

До відома, у зв’язку з оголошенням січневого локдауну уряд прийняв рішення про надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання – юридичним особам для виплати своїм працівникам, які можуть втратити дохід через карантин. Для отримання допомоги роботодавці у період з 14 по 21 грудня 2020 року могли подати документи до служби зайнятості. Розмір допомоги на одного працівника визначався пропорційно робочому часу, який заплановано скоротити, та обмежувався сумою у 8000 гривень.

Житомирські новини