RSS
Понеділок, 25 січня 2021, 05:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №7 під час одержання неправомірної вигоди затримано та повідомлено про підозру начальнику Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА (ч. 3 ст. 368 КК України).
За словами Юрія Мельника, офіційної інформації, окрім підтвердження самого факту затримання Миколи Суслика, наразі є небагато.
Працівники групи реагування відсторонені від виконання службових обов’язків до завершення перевірки та прийняття кінцевого рішення. Матеріали перевірки будуть скеровані до територіального управління ДБР.
- На всіх посадах Євгеній Ганзюк показав гарні результати й довів, що є справжнім лідером, який здатен згуртувати колектив. Ви будете в надійних руках.
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Служба зайнятості перерахувала суб’єктам господарювання Житомирщини 16,4 млн грн для виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам

10.01.2021 21:10

Житомирські новини - Державною фінансовою підтримкою на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів на Житомирщині вирішили скористатись 212 суб’єктів господарювання – юридичних осіб, які планують у січні скоротити тривалість робочого часу найманих працівників. У період з 14 до 21 грудня минулого року вони подали до підрозділів служби зайнятості у містах і районах області відповідні документи. Загальна сума коштів, необхідних для виплати 3900 працівникам, які втратять частину свого заробітку, склала понад 16,4 мільйона гривень.

«Служба зайнятості області оперативно справилась із дорученням уряду щодо прийняття рішень за зверненнями роботодавців та перерахування їм необхідних сум допомоги. Замовлення фінансування здійснювалось в кілька етапів. Остаточні розрахунки з підприємствами, установами й організаціями були проведені ще 28 грудня. Тож я сподіваюсь, що до новорічних свят роботодавці встигли розрахуватись зі своїми працівниками» - повідомила директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна (Galina Korinna).

Допомогу на працівників отримали 65 суб’єктів господарювання Житомира і Житомирського району (майже для 1100 працівників), 17 роботодавців Малинщини (для 237 працівників), 15 роботодавців Бердичівщини (для 458 працівників), 13 роботодавців Коростишівщини і Новоград-Волинщини (для 115 і 238 працівників відповідно), 11 – на Коростенщині (для 371 працівника) і 10 - у Радомишльському районі (для виплат 169 працівникам).

До відома, у зв’язку з оголошенням січневого локдауну уряд прийняв рішення про надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання – юридичним особам для виплати своїм працівникам, які можуть втратити дохід через карантин. Для отримання допомоги роботодавці у період з 14 по 21 грудня 2020 року могли подати документи до служби зайнятості. Розмір допомоги на одного працівника визначався пропорційно робочому часу, який заплановано скоротити, та обмежувався сумою у 8000 гривень.

Житомирські новини