RSS
Понеділок, 24 лютого 2020, 15:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова обласної ради Володимир Ширма 17 лютого підписав розпорядження про скликання 30-ї сесії обласної ради сьомого скликання. Згідно з розпорядженням, перша в цьому році сесія відбудеться 5 березня.
Служба безпеки України підозрює одного з керівників управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області у масштабних зловживаннях з видачі ліцензій.
Служба безпеки України блокувала масштабний механізм розкрадання державних лісових ресурсів на території Житомирщини, який організували чиновники галузі.
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

У Ружині проводять роз’яснювальну роботу у сфері безпечності харчових продуктів

24.01.2020 18:35

Житомирські новини - 24 січня 2020 року в залі засідань Ружинської районної ради за ініціативи керівництва Ружинського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області проведено семінар у сфері безпечності харчових продуктів. До участі у заході були запрошені директори та працівники харчоблоків навчально-виховних закладів району, суб’єкти господарювання, які надають послуги з харчування в закладах освіти, представники молокопереробних підприємств та суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію молочної продукції на території району.

До уваги операторів ринку доведені вимоги чинного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, зокрема, щодо попередження потрапляння в обіг фальсифікованої молочної продукції. Учасники семінару отримали роз’яснення стосовно дотримання вимог санітарного законодавства під час організації харчування в дитячих колективах, створення належних умов для харчування, проведення лабораторних досліджень харчових продуктів, а також основні аспекти здійснення контролю за постачальниками та операторами ринку, які надають послуги з харчування в закладах освіти.

За допомогою мульмедійного відтворення слухачам було детально доведено інформацію про основні вимоги щодо розробки та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) у закладах освіти.

Також, зосереджено увагу учасників семінару на основних принципах реалізації, та адаптації до місцевих умов Регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування».

Житомирські новини