RSS
Вівторок, 16 квітня 2024, 19:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

У Житомирській ОДА обговорили результати перевірок АЗС області

26.01.2020 22:46

Житомирські новини - У рамках проведення заходів із ліквідації нелегальних АЗС на Житомирщині здійснено перевірку 275 об’єктів.

Про це йшлося 23 січня, під час засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко.

Він поінформував присутніх про те, що згідно щотижневого звіту станом на 22 січня в області припинено діяльність 21 АЗС, 18 АЗС не працюють, складено 10 адміністративних протоколів, розпочато 18 кримінальних проваджень (222 об’єкти), вилучено 92 тонни пального на суму 2,1 млн гривень, нараховано штрафних та фінансових санкцій на суму 4,8 млн гривень та вилучено обладнання на суму 2,2 млн гривень.

Перший заступник голови ОДА також зазначив, що з метою оптимізації роботи на адреси відповідних служб було надіслано інформацію щодо акредитованих юридичних осіб, які мають право демонтувати обладнання, викачувати пальне з нелегальних АЗС та вивозити його на спеціальні майданчики з подальшим його зберіганням.

«Також хочу поінформувати, що до облдержадміністрації надійшло звернення депутата обласної ради, члена Центру – Ігоря Романського щодо перевірки АЗС, розташованих у Бердичеві за адресою вулиця Житомирська, 74а та 98, а також у м. Житомирі на вулиці Покровській, 98», – додав Володимир Федоренко.

Відповідно до щотижневої інформації Головного управління ДФС у Житомирській області АЗС у м. Бердичеві за адресою вулиця Житомирська, 74а та 98 перевірялися 20-24 грудня 2019 року. По даних об’єктах оформлена ліцензія ТОВ «Сігнум газ груп».

Перевірку АЗС у м. Житомирі на вулиці Покровській, 98 було здійснено членами Центру 5 січня поточного року та встановлено, що вона має ліцензію (ТОВ «Люкспромгаз»).

Перший заступник голови ОДА виніс пропозицію направити зазначене звернення Головному управлінню ДПС у Житомирській області для перевірки суб’єктів господарювання щодо законності отримання ліцензій на право торгівлі пальним.

На засіданні Центру також виступили представники Прокуратури Житомирської області, Головного управління ДФС у Житомирській області та Державної податкової служби у Житомирській області.

Володимир Федоренко подякував учасникам засідання за роботу, що проводиться по боротьбі з нелегальними АЗС, та наголосив на тому, що треба докласти максимум зусиль, аби у найближчому майбутньому в Житомирській області зникло таке явище як незаконні АЗС.

Нагадаємо, що на Житомирщині за телефоном (0412) 47-46-33 працює «гаряча лінія», де приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у населених пунктах області.

Житомирські новини