RSS
Неділя, 5 травня 2024, 19:38
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Який він - реальний стан промисловості Житомирщини

21.08.2015 11:55

Житомирські новини - За 7 місяців 2015р. виробництво промислової продукції в області зросло до минулорічного періоду на 12,3%. У міжрегіональному рейтингу за цим показником промисловість Житомирщини займає другу позицію. Лідером є Вінницька область, де приріст обсягів виробництва сягнув 15,3%, на третій позиції – Рівненська (з показником 9,0%).

Збільшення виробництва в нашій області зумовлено нарощенням обсягів у добувній галузі, металургії та виробництві готових металевих виробів в 1,3 раза. Приріст обсягів у машинобудівній, легкій промисловості, виробництві паперу та паперових виробів, фармацевтичної продукції коливався в межах від 3,7% до 7,3%.

За рядом значущих видів продукції Житомирщина займає провідні позиції у формуванні загальнодержавного виробництва.

З початку року добувна галузь регіону забезпечила дві третини українського видобутку граніту, 37% – щебеню, крихти та гравію. На підприємства переробної промисловості припало більше половини виготовленого в Україні каменю декоративного і будівельного, від 41% до 46% – апаратури електричної низьковольтної, керамічних санітарно-технічних виробів, тканин з синтетичних ниток. На Житомирщині також виготовлено третину українського взуття, косметичних засобів, котлів центрального опалення, від 15% до 21% – паперу некрейдованого, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, мішків та пакетів з паперу, мінеральної вати, керамічних плит та плиток.

Серед продукції харчової галузі на область припало понад третину українського морозива, кожна четверта тонна – жирових спредів та сумішей, п’ята тонна – молока рідкого обробленого, сьома тонна – молока і вершків сухих та десята тонна – шоколадних кондитерських виробів.

Житомирські новини