RSS
Субота, 20 квітня 2024, 15:57
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

За вісім днів вересня рибпатрульні Житомирщини вилучили понад 1 500 метрів сіток

09.09.2019 16:01

Житомирські новини - У період з 1 по 8 вересня 2019 року держінспекторами викрито 27 порушень правил рибальства, з них 14 грубих. Всього вилучено 35 од. заборонених знарядь лову, з них 30 сіток.

Першого вересня на р. Случ, поблизу смт Городниця Новоград-Волинського району рибоохоронні патрульні затримали одразу п’ятеро осіб, які здійснювали незаконний вилов раків.

Так, порушники добували раків ручним збиранням та перевищили дозволену норму вилову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 4 105 грн.

У неділю, восьмого вересня, проведено рибоохоронний рейд в Андрушівському районі.

На р. Гуйва, поблизу с. Млинище двоє громадян здійснювали вилов водних біоресурсів за допомогою забороненого знаряддя лову – «топтухи». Знаряддя лову вилучено та опломбовано.

Згодом затримано громадянина, який ловив рибу двома сітками з дерев’яного човна. Інцидент стався на р. Гуйва, поблизу с. Старосілля. Завдяки оперативним діям рибоохоронних патрульних водних біоресурсів порушнику добути не вдалось.

На осіб оформлені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Того самого дня під час рибоохоронної роботи на р. Гуйва, поблизу с. Іванків Андрушівського району та с. Ліщин Житомирського району виявлено та вилучено з водойми п`ять сіток загальною довжиною 450 метрів. Складено два акти виявлення безхазяйного майна.

В Управлінні Держрибагентства у Житомирській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 414-60-74 . Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Житомирські новини