RSS
Вівторок, 10 березня 2026, 23:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Під час обміну полоненими додому повернулися 200 українських захисників, серед них — 13 військових із Житомирщини. Про повернення повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Новини Житомира

14:53 22.10.2019
У зв’язку з тим, що поліцейські зафіксували порушення підозрюваним встановлених обмежень пересування, до суду було подано клопотання про взяття його під варту.
16:30 18.10.2019
Дні культури в Азербайджані здійснюються за підтримки КЗ «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради. Співорганізатор – Дім української культури.
17:45 15.10.2019
У 17 відділеннях «Ощадбанку» триває видача «Картки житомирянина» для громадян міста, які раніше звернулись з заявою для її оформлення.
16:35 10.10.2019
Відкриття інформаційно-просвітницьких стендів відбудеться 11 жовтня о 10.45 год. за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1 (1-й поверх Житомирської обласної ради та облдержадміністрації).
09:52 10.10.2019
- вул. Героїв Десантників, 23 (буде призупинено водопостачання).
Депутати облради не підтримали звернення до керівництва держави щодо «формули Штайнмайєра»
14:27 08.10.2019
Депутати не підтримали звернення щодо неприпустимості імплементації «формули Штайнмайєра» до Президента України, КМУ та ВРУ – за це проголосували лише 25 депутатів, що є недостатньою кількістю для прийняття рішення.
09:37 07.10.2019
7 жовтня КП "Житомирводоканал" проводить ремонтні роботи за такими адресами:
10:49 06.10.2019
4 жовтня о 07:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватній цегляній лазні на одній із вулиць м. Житомир.
Україна та Білорусь підписали низку документів про регіональну співпрацю та взаємодію у сфері науки й освіти
17:32 04.10.2019
У рамках Другого форуму регіонів України та Білорусі в присутності Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка було підписано низку двосторонніх документів.
У Житомирі Віталій Бунечко зустрівся з керівниками областей України та Республіки Білорусь
17:15 03.10.2019
У рамках Другого форуму регіонів сьогодні, 3 жовтня, у Житомирі пройшла зустріч голів регіонів України та Республіки Білорусь. Під час заходу учасники підписали 3 угоди про партнерство між містами двох країн.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 268 269270 
...
 361 362 наступна→