RSS
Четвер, 28 березня 2024, 21:02
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

У Житомирі 89-річна бабуся віддала шахраям 150 тис грн

21.12.2019 10:08

Новини Житомира - Поліція Житомирщини закликає: стережіться новорічних шахраїв!

Переддень зимових свят – це не лише час гарного настрою та подарунків, а й період, коли шахраї, користуючись довірою та безпечністю святково налаштованих громадян, видурюють у них гроші та інші цінні речі. То ж поліція закликає: дотримуйтесь простих порад і цим ви вбережете від ошуканства себе й своїх рідних.

Більшість святкових шахрайств вчиняються саме під маскуванням благодійних намірів. Так от, днями у Житомирі 89-річна бабуся, міняючи свої заощадження на гроші нового зразка, отримала новорічні «сувеніри» від соціальної працівниці вартістю у 150 тисяч гривень. Відповідні написи на купюрах пенсіонерка помітила тільки незабаром, після чого і звернулася до поліції.

То ж правоохоронці застерігають громадян: будьте обережними - у своїх намірах шахраї можуть вдаватися до різноманітних та добре продуманих схем.
- Не купуйте подарунків та іншого майна із сумнівних інтернет-джерел. Якщо вже і замовляєте щось із веб-магазину, використовуйте функцію післяплати та розраховуйтеся за товар лише перевіривши його у відділеннях пошти. До того ж пам’ятайте: занадто низькі ціни – ознака шахрайства.

- Орендуючи приміщення для святкування, переконайтеся у правдивості усіх документів та даних у них. Не перераховуйте кошти як завдаток та не орендуйте квартиру чи будинок без підписання відповідного договору.

- Не надавайте особистих даних свого банківського рахунку для отримання «новорічного виграшу» та не пересилайте кошти як оплату за частину вартості для його одержання. Вочевидь, це одна зі схем шахрайства.

- Не впускайте в оселю незнайомців: чи то представників благодійної організації або соціальної служби, чи то переодягнених Діда Мороза та Снігуроньку. Пам’ятайте: доки «дідусь» розважатиме, «онучка» може потай шукати ваші заощадження.

- У разі замовлення аніматорів, зв’язуйтеся лише з перевіреними та надійними організаціями.

- Доброчинність – благородна справа, проте часто шахраї вигадують переконливі історії та наживаються на доброті порядних громадян, особливо напередодні «різдвяного дива». Пам’ятайте, що довіряти слід лише благодійникам офіційних установ та фондів, які мають відповідні документи.

Не забувайте про такі прості правила безпеки та бережіть себе та своїх рідних від витівок шахраїв. Гарних зимових свят

Житомирські новини
Теги: