RSS
Четвер, 13 серпня 2026, 11:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Ворог завдав масованого удару по області. Внаслідок атаки пошкоджено одне з бюджетоутворюючих підприємств регіону. Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та заступник начальника ОВА Олександр Федько працювали в Коростенському районі, де триває ліквідація наслідків ворожого ракетно-дронового удару.
Сьогодні одне із сіл Коростенського району зазнало атаки двох реактивних безпілотників типу «Shahed» та балістичної ракети.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Новини

11:13 24.07.2023
У складний час повномасштабної війни росії проти України, коли окупанти намагаються знищити усе на території нашої країни, українці продовжують створювати нові сім’ї та народжувати діток.
09:20 24.07.2023
З початку 2023 року 102 роботодавці Житомирщини отримали позитивні рішення обласної служби зайнятості щодо виплати їм компенсації витрат на оплату праці 159 внутрішньо переміщених осіб.
11:20 22.07.2023
От полученных травм 44-летняя женщина скончалась на месте.
10:02 22.07.2023
Днями до поліції звернулась 49-річна жителька Довбиської громади із повідомленням про шахрайство.
20:59 21.07.2023
Производством сельскохозяйственной продукции в области занимаются более 1000 агропредпринимателей, из них 700 фермерских и более 145 000 личных крестьянских хозяйств.
16:19 21.07.2023
Такі випадки були зафіксовані у Коростенському та Бердичівському районах. Причетні до ошуканств під надуманим приводом просили у власників телефони, а коли ґаджет опинявся в їх руках - непомітно зникали.
14:16 21.07.2023
Під виглядом деревини дров’яної промислової у транспортні засоби, які слідували з Київської області до Коростишева, було завантажено лісоматеріали круглі (ділова деревина).  
14:08 21.07.2023
Він розповів, що знайшов усе це у лісовому масиві поблизу смт Першотравенська. Правоохоронці задокументували обставини події та вилучили небезпечні предмети. Нині триває відповідна перевірка.
13:59 21.07.2023
20 липня екіпаж у складі ювенальних поліцейських та інспекторки з дотримання прав людини Житомирського РУП прибув на зустріч з учасниками освітнього центру «Школа супергероїв» у дитячому медичному закладі міста.
13:50 21.07.2023
Новий рекреаційний пункт розташований у сосновому лісі за 20 кілометрів від Житомира, на території Березівської громади.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 1304 13051306 
...
 2194 2195 наступна→