RSS
Вівторок, 14 липня 2026, 23:17
Суспільно-інформаційний ресурс громади
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Доступ дітей до якісного та безпечного навчання залишається одним із головних пріоритетів для Житомирської області. Попри безпекові виклики та постійні повітряні тривоги, в регіоні продовжують відновлювати шкільний автопарк та підтримувати педагогів.
Житомирську область із робочою поїздкою відвідала Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Разом із заступником начальника Житомирської ОВА Віктором Градівським вона ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури, доступністю послуг та поспілкувалася безпосередньо із захисниками, захисницями та їхніми родинами.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Новини

10:21 09.11.2017
8 листопада до поліції звернулась 19-річна жителька району із повідомленням про крадіжку телиці з її домогосподарства. З’ясувалось, що до злодіяння причетний родич заявниці.
Ігор Гундич: основне завдання новообраних голів ОТГ – сформувати реалістичні бюджети
13:44 08.11.2017
Основним завданням новообраних керівників об’єднаних громад є формування реалістичних бюджетів ОТГ на 2018 рік.
12:06 08.11.2017
Застосувавши автодрабину та бензопили, рятувальники позрізали аварійні дерева, чим попередили можливість виникнення надзвичайних подій.
11:05 08.11.2017
Працівники слідчо-оперативної групи Коростишівського відділу поліції вилучили виявлене та направили на експертне дослідження.
09:56 08.11.2017
За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 116 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 38 осіб, із займаних посад звільнено 19 посадових осіб.
10:08 07.11.2017
102 гривні штрафу муситиме сплатити мешканець с.Вишевичі, Радомишльського району гр. Г. за порушення законодавства про мисливське господарство та полювання.
10:03 07.11.2017
Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
14:03 06.11.2017
6 листопада о 03:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у цегляному одноповерховому житловому будинку на 4 квартири в м. Бердичів.
10:46 06.11.2017
5 листопада до поліції надійшло повідомлення від 24-річної жительки м. Романова про спробу крадіжки з території її домоволодіння глибинного водяного насоса.
10:41 05.11.2017
4 листопада о 18:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в цегляному гаражі на території приватного домоволодіння в м. Коростень.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 1922 19231924 
...
 2157 2158 наступна→