RSS
Четвер, 16 липня 2026, 11:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком та керівництвом Житомирської академії поліції ознайомилися з новими інфраструктурними проєктами, які втілили в життя завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету.
Сьогодні, 15 липня, у Житомирі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державності України.
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Новини

10:17 30.08.2017
За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафом, виправними роботами, піврічним арештом, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.
10:15 29.08.2017
Нині встановлена причетність жителя райцентру до крадіжки двоколісника. Правоохоронці вкотре закликають жителів області відповідально ставитися до збереження свого майна.
11:01 28.08.2017
27 серпня о 18:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння господарчої будівлі на території приватного домоволодіння в с. Головенка Житомирського району.
10:53 28.08.2017
20 серпня до поліції звернулась 45-річна жителька смт Гришківців ізповідомленням про крадіжку її велосипеда.
10:13 25.08.2017
Нині встановлено, що житель району причетний до крадіжки з приватного будинку. Розпочато досудове розслідування та триває розшук чоловіка.
13:34 23.08.2017
За чинним законодавством чоловікові може загрожувати від 3 до 6 років позбавлення волі.
09:22 22.08.2017
На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи поліції. Усе виявлене було вилучено та направлено на експертні дослідження.
12:22 21.08.2017
У результаті ДТП травми отримала 42-річна пасажирка автомобіля «Daewoo».
13:56 20.08.2017
Перед органами прокуратури та одним із об’єктів контролю ініційовано 19 позовів на суму 9,1 млн грн.
13:23 20.08.2017
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області видано сертифікат про готовність до експлуатації нових приміщень аграрного підприємства.
Сторінка: ←попередня 1 2 3 
...
 1934 19351936 
...
 2159 2160 наступна→