RSS
П'ятниця, 6 грудня 2024, 00:55
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Дмитро Погреблян
У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись.

У сьогоднішніх реаліях наш звичний спосіб життя швидко починає змінюватись. Бо ніхто не міг подумати...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

Організація логістичних послуг: Від складів – до умов зберігання вантажів

02.10.2021 12:06

Логістика та складський простір: Як правильно організувати товарообіг

Сучасні економічні умови та реалії ринку вимагають від його учасників максимальної уваги до усіляких деталей і глибокого залучення в різноманітні процеси. Тож сьогодні одним із пріоритетних та невід’ємних завдань для виробників стало здійснення ефективної та правильно організованої логістики, яку навіть складно уявити без її основної ланки - складу. Кожне підприємство, що займається виробництвом, оптовою реалізацією товарів чи вантажоперевезенням має свій власний склад, де зберігає та виконує усі необхідні маніпуляції з вантажами. Для того, щоб підвищити продуктивність свого бізнесу в товарообігу варто правильно організувати процес та облаштувати складський простір, і тут допоможуть спеціалісти https://ssk.ua/, які мають величезний досвід та чудово розуміються на специфіці цього направлення діяльності.

 

Склади є важливою та незамінною складовою в логістичному ланцюгу абсолютно усіх сфер діяльності, де є потреба в зберіганні та подальшому транспортуванні товару. Складно уявити собі велике виробництво, оптову торгівлю, а особливо вантажоперевезення без складського комплексу, де не лише знаходиться вантаж, але й відбуваються усі необхідні підготовчі види робіт, необхідні для подальшого транспортування, а саме переробка, розподіл та завантаження. Враховуючи масштаби та розміри вантажів, подібні роботи повинні бути чітко прораховані та організовані, адже в інакшому випадку це буде суцільний хаос та неможливість виконувати поставлені завдання, що призведе до затримання перевезень, а отже значних збитків та фінансових затрат на відшкодування та компенсацію порушень умов договорів.

 

Рух вантажів та складські послуги

Логістика складу представляє собою технологію керування вантажами, продукцією та іншими видами запасів, яка при відповідній організації процесів, повинна забезпечити своєчасне відвантаження без затримок та подальше транспортування вантажів безпосередньо в чітко встановлений термін. І для цього велике значення мають декілька факти: сама споруда, де накопичується, зберігається та розподіляється товар, розмір та конфігурація стелажів, де розміщуються товари, проїзди між ними та обладнання, що використовується на складі.

 

Оскільки на складі не лише виконуються роботи по накопичуванню та зберіганню продукції, але й по її сортуванні, комплектуванні та відповідно вантажно-розвантажувальні роботи  з використання спеціалізованої техніки є певні вимоги до облаштування території складу та організації усього процесу роботи працівників, щоб вони не заважали один одному та не ускладнювали виконання своїх службових завдань.

Житомирські новини
Теги: