RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 10:58
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

Наталія Мосейчук про дітей, пироги та школу Супергероїв

10.10.2018 11:21

Житомирські новини - Починаючи з 8 жовтня, на всіх розкладках преси ви зможете побачити свіжий номер журналу «Теленеделя» з Наталією Мосейчук на обкладинці та ексклюзивним інтерв’ю.

Що допомагає телеведучій бути успішною на роботі та супермамою мамою двох синів? Наталія хоч і давно працює на телебаченні, але впевнена, що кожна жінка має старатися знаходити час добре годувати дітей та чоловіка.

…Ось вчора спекла пиріг «Карпатка». Старший син Антон виграв семестр безкоштовного навчання у Відні, вдома його немає. Але є ж ще Матвій і чоловік, я не можу позбавити їх смакоти і запаху домашньої випічки – зізнається ведуча.

…Молодшому сину Матвію, восени виповнилось 6 років, але до школи він не пішов, син добре читає, рахує, пише з мого телефону SMS та надсилає нашим спільним друзям, після чого я вибачаюсь перед ними. Психологічно він не готовий до школи, тож вирішили, що піде на наступний рік» - ділиться Наталія.

До дня вчителя ведуча програми «ТСН» Наталія Мосейчук вчителька англійської мови за фахом – зізналася, що мріяла стати педагогом.

…Мені здається, я була б хорошим вчителем. Я обожнювала мову, роботу з дітьми, поважала їх як особистостей - учням страшно подобалося, коли зверталася на «ви». Так що вдавалося знаходити спільну мову. До речі, може, саме завдяки своїм основним фахом я і потрапила на телебачення.

До роботи в ефірі телеканалу 1+1 у ведучої з недавніх пір додалася ще одна важлива місія – вона особисто курує освітній проект «Право на освіту» та відкриває школи в лікарнях. Телеведуча розповіла про успіхи проекту яким опікується, як вдалось зібрали усю суму, необхідну для відкриття нового класу Школи Супергероїв у відділенні токсикології Національної дитячої клініки Охматдит та як співпрацює з Міністром освіти Лілею Гриневич, щодо запуску шкіл у 33-х великих дитячих лікарнях України.

Що робить щасливою відому телеведучу, про що мріяла у дитинстві, як виховує синів та як допомагає батькам хворих дітей збирати кошти на лікування коли довіряють мільйони глядачів? - повну версію інтерв’ю читайте в журналі «Теленеделя» №41.

Житомирські новини