RSS
Середа, 4 грудня 2024, 01:51
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Леонченко Наталія Петрівна - політик, громадський діяч

Дмитро Погреблян
Зараз у ЗМІ дуже багато негативу навколо Курської операції, через складність втримати зайняті нашими воїнами російські території.

Зараз у ЗМІ дуже багато негативу навколо Курської операції, через складність втримати зайняті нашими...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

Понад 50 ветеранських родин Звягельської громади у цьому році можуть придбати житло за програмою Мінветеранів

13.08.2024 21:45

Житомирські новини - Понад 50 ветеранських родин Звягельської громади у цьому році можуть придбати житло за програмою Мінветеранів. Про це повідомив заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько під час форуму “Ветерани – шлях додому”, що відбувся у місті Звягель Житомирської області.

Серед учасників заходу — перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, народні депутати, представники виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадського та приватного секторів. Тематика зустрічі — взаємодія держави та територіальних громад у реалізації ветеранської політики на місцях.

За словами Руслана Приходька, наразі Міністерство у справах ветеранів України працює за двома ключовими напрямами.

Перший — визначення стратегічної рамки політики. Йдеться про стратегію та ключові законопроекти, що ляжуть в основу нової державної ветеранської політики.

Другий — це розбудова інфраструктури у громадах для реалізації ветеранської політики на місцях.

“Разом з цим уже зараз ми реалізуємо низку бюджетних програм та важливих проектів. Зокрема, для прикладу, ми вже виділили понад 2,8 млрд грн для забезпечення житлом ветеранів війни і родин загиблих Захисників та Захисниць України. Безпосередньо Звягельська громада у цьому році зможе забезпечити понад 50 ветеранських родин житлом. І так по всій Україні”, — повідомив Руслан Приходько.

Учасники форуму також обговорили нагальні питання у сферах реабілітації і психологічній підтримці ветеранів й ветеранок, навчанні і професійній адаптації, сприянні працевлаштуванню та розвитку ветеранського підприємництва тощо.

Акцентував Руслан Приходько й на цифровізації ветеранської політики, зокрема, на сервісах, які запускає Мінветеранів. Це е-Карта послуг для ветеранів війни в громадах, е-Карта вакансій державної служби та органів місцевого самоврядування для ветеранів, діагностична система стану ментального здоров'я МАРТА, Реєстр суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей. Крім того, Мінветеранів розробляє електронні механізми для отримання статусів, е-Посвідчення ветерана в Дії, яке вже мають понад 250 000 ветеранів та їхніх родин.

Також Руслан Приходько повідомив, що станом на зараз Український ветеранський фонд Мінветеранів профінансував близько 700 ветеранських підприємств на суму у понад 400 млн грн.

Важливими напрямами Мінветеранів є розвиток спорту серед ветеранської спільноти та формування інституту та культури пам’яті – створення Національного військового меморіального кладовища та законодавчого підґрунтя для впорядкування регіональних місць поховань.

“Ми запустили створення окремих структурних підрозділів з питань ветеранської політики на місцях. І Житомирщина одна з перших областей, де відповідні структури повністю сформовані на рівні обласної та районних адміністрацій і наразі розбудовуються відповідні структури в органах місцевого самоврядування”, — наголосив Руслан Приходько.

Також на форумі представили багато громадських ініціатив. Керівники ГО ділились своїм успішним досвідом.

Житомирські новини