RSS
Четвер, 7 грудня 2023, 07:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
іменинники

Форест Сергій Володимирович - Житомирська область, громадський діяч, журналіст, бізнесмен

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Віталій Француз: Ми нікому не дозволимо використовувати представників «Батьківщини» в кулуарних іграх

13.01.2014 15:27

Голова Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Віталій Француз привітав житомирян з усіма святами, а також розповів кореспондентам «Житомирські новини», що знакового відбулося в партії у минулому році, і які плани вже є на 2014 рік.

-        Рік був напружений і закінчився напружено, це був рік після виборів у Верховну раду. Але основний підсумок – це події, які сталися в листопаді-грудні не лише в Києві, але і в інших містах.

У 2013 році відбувся об’єднавчий з’їзд, на якому багато опозиційних  партій заявили про своє об’єднання з «Батьківщиною», в 2013 році Ви були обрані головою обласної організації, як ці події вплинули на діяльність партії?

-         До урочистого об’єднання ми прийняли усіх, хто прийшов. З тими, хто справді хотів працювати поділилися керівними посадами. Більше не прийшло. Але навіть не усі ті, кому ми протягнули руку, сильно захотіли працювати в опозиції. Це робота,  яка комусь не дуже зрозуміла, комусь не дуже хочеться виходити на протесні акцію, комусь не хочеться говорити правду.

Наш депутатський корпус залишився незмінним. Залишилися ті, які витримали різні наступи, пропозиції. Вони не зрадили своїм  переконанням і відстоюють відповідні позиції.

У Житомирській обласній партійній організації «ВО«Батьківщина» налічується близько 15 тисяч членів партії, більше 30 відсотків Житомирян підтримують партію, які процеси відбуватимуться в партії у 2014 році?

-         Початок цього року - збігається з початком звітно-виборчої компанії. Протягом першого кварталу відбудуться конференції в первинних, районних і міських організаціях, де керівники будуть звітувати за два роки своєї роботи. Партійці будуть обирати нових членів бюро, а в деяких організаціях - керівників. Партійна організація – це ж живий організм. Будуть оновлені бюро.

Таким чином ви увійдете у виборчу компанію із заново сформованими партійними органами?

-         Так, з новосформованими керівними партійними органами на районному та міському рівні. 2014 рік буде не простий. Це рік перед виборами президента держави та депутатського корпусу в органи місцевого самоврядування. Зрозуміло, що цього року набиратиме обертів виборча компанія.  І, якщо наш народ не зрозуміє, що саме від нього залежить, як буде розвиватися держава, і по якому шляху піде, так все буде і надалі.

Що потрібно зробити, аби народ зрозумів?

-         Ті події, які розгорнулися на майданах, сподіваюся, стануть приводом для того, аби була висунута потужна команда не однієї політичної партії, а цілого блоку партій, громадських організацій, які будуть розуміти, або ми змінимо життя, або буде не так як є, а гірше.

Як відбувається співпраця з молодими політичними силами?

-         По-різному. Коли проводили пікет казначейства, то хлопців однієї з «демократичних» сил, я бачив з плакатами і антилозунгами проти нас. Останнім часом співпрацюємо з «Демократичним Альянсом». Там активні люди, які не лише говорять, а працюють. Ми готові співпрацювати з будь-якою силою, яка є не на папері, а хоче реально робити життя краще. По деяких інших, окрім керівників, я нікого не бачив. Є випадки, коли ті, хто називають себе опозиційними силами, коли доходить до голосування, то «ховають голову» і не «тиснуть на кнопку» в  сесійному залі. Зокрема, в обласній раді навіть за те, що вимагає Майдан.

Вибори в п’яти проблемних округах показують, що навіть події на Майдані не послаблюють рейтинги провладної партії?

-         Відбулося підтвердження технологій, які будуть задіяні в 2015 році. Шукали людей, які візьмуть гроші. В середньому голос оцінювали в триста гривень. Якщо людина думає про одноразове збагачення, то яке майбутнє чекає на державу? Люди мають зрозуміти, що це не хтось, а вони підтримали таке життя.

Останнім часом, все частіше виникають розмови про кулуарні домовленості між владою та опозицією, на регіональних рівнях зокрема? Що Ви можете про це сказати?

-         Наша політична сила не мала і не має ніяких домовленостей з владою. Я завжди пояснюю, чому я чи фракція не голосуємо за те чи інше питання в обласній раді.

Про міську раду можете те ж сказати?

-         Що стосується ситуації в міськраді,  я, на жаль, так не можу сказати. 26 грудня ми розглядали це питання у нас  на розширеному бюро. І досі це питання не закрите. Ми не дозволимо використовувати представників нашої політичної сили, в якихось своїх кулуарних іграх, хто кого болючіше вдарить, дотисне, змусить комусь щось зробити. Нехай депутати працюють для людей, для громади, а не на себе.

Все, що там робиться – це не опозиція, і не стільки опозиція, а є окремі депутати, які  не представляють жодної політичної сили, але хочуть вирішити свої «бізнесові питання», а для цього використати будь-кого, в тому числі представників опозиційних сил. Якщо хтось із депутатів нашої фракції буде на це вестись – партійна оцінка не забариться.

Що побажаєте житомирянам у новому році?

-         Мудрості і чіткої позиції. Всі хочемо жити краще, але хто крім людей має це зробити? Щоб щось змінити не достатньо говорити. Я також за мирний шлях, але не можна сидіти вдома і чекати, що хтось зробить добре. У змінах потрібно брати участь. У нас є можливість жити, а не виживати.

Житомирські новини