RSS
П'ятниця, 16 січня 2026, 07:45
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до розширеного засідання Уряду, де разом з очільницею Кабінету Міністрів України Юлією Свириденко, керівниками міністерств та колегами з усіх областей проаналізували результати роботи за підсумками 2025 року.
Сьогодні, 26 грудня, 97 родин захисників і захисниць із Житомирщини отримали грошову компенсацію на придбання житла. Загальний обсяг державного фінансування для цих родин становить 223 мільйони гривень.
іменинники

Балюрко Віктор Степанович - Житомирська область, Україна. Чиновник, політик, депутат обласної ради

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

Правоохоронці Литви та України затримали бойовика рф, – Нацполіція

13.11.2025 22:21

За матеріалами Нацполіції та СБУ прикордонники Литовської Республіки затримали колишнього громадянина України, який добровільно перейшов на сторону окупанта та у складі армії рф брав участь у бойових діях проти України. Військового злочинця передано українським силовикам.

Працівники Департаменту карного розшуку Національної поліції та слідчі Служби безпеки України прибули до пункту пропуску через державний кордон України Шегині, де на них чекали прикордонники Литовської Республіки. Іноземні колеги передали нашим правоохоронцям мігранта, який на литовсько-білоруському кордоні намагався потрапити до Євросоюзу, використовуючи паспорт України. 

При цьому, під час огляду у чоловіка було виявлено також паспорт рф і встановлено, що він має дійсний контракт з Міністерством оборони країни-агресора. 

Українські правоохоронці з’ясували, що 33-річний затриманий — уродженець росії, який проживав на території України у місті Суми. Під час повномасштабного вторгнення рф він добровільно перейшов на сторону окупантів, письмово відмовився від громадянства України та вступив до лав армії рф. Документально підтверджено, що зрадник брав участь у бойових діях проти України на Херсонському напрямку.

Щоправда, бойовик швидко «навоювався», втік з вогневих позицій та сподівався потрапити до країн Євросоюзу у статусі біженця з України й уникнути покарання за скоєні злочини.

За державну зраду (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України) та воєнні злочини (ч. 1 ст. 438 ККУ) на фігуранта чекає довічне позбавлення волі. Наразі його взято під варту. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора України.

Житомирські новини
Теги: