RSS
Субота, 27 квітня 2024, 02:11
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...
Микола Череднік
Детектор брехні – механізм проти корупції! 09.06.2017 - 13:07

Поліграф, який часто називають детектором брехні, - досить поширений у світі механізм для контролю за працівниками та зменшення корупції. Корупційні ризики існують не лише в органах влади, а й в бізнесі. Для великих компаній та корпорацій давно стали нормою перевірки працівників на поліграфі. Таким чином власники та акціонери компаній контролюють своїх працівників і слідкують, щоб вони не використовували своє становище для власного збагачення або роботи на конкурентів.

Поліграф використовують для перевірок у більше ніж 70 країнах світу, серед яких: Канада, США, Мексика, Ізраїль, Японія, Південна Корея, Польща, Чехія, Словаччина, Туреччина та інші. В Україні також досить активно використовують поліграф, для перевірки та контролю за працівниками.

Якщо перевірки такі ефективні та користуються популярністю в бізнес середовищі, варто запровадити такі їх і для чиновників міської ради.

Підприємці, які запровадили поліграфи, робили це для того, щоб працівники не обманювали їх. Саме цього не вистачає для міської ради: чесності перед громадою міста та добросовісної роботи.

Працівники міської ради утримуються за гроші житомирян та розпоряджаються бюджетом усього міста, тому пересічні мешканці мають право знати, якими мотивами у своїй роботі керуються чиновники.

Саме тому зареєстрував відповідну петицію.

Пропоную запровадити перевірки на поліграфі для: міського голови, заступників міського голови, радника міського голови, який отримує заробітну плату, секретаря міської ради, керуючого справами міської ради, керівників та заступників управлінь і департаментів, керівників та заступників комунальних установ і підприємств міської ради.

Перевірки мають здійснюватися для визначення корупційних ризиків, лобіювання приватних інтересів та використання службового становища у власних інтересах. А також у інших важливих питаннях місцевого самоврядування.

Подібна практика дозволить економити кошти громади міста, а також спростить роботу для правоохоронних органів по виявленню корупціонерів у міській раді.

Якщо підтримуєте ідею – підпишіть петицію.

Житомирські новини