RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 11:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Кропивницький Володимир Миколайович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Житомирщина – лідер за кількістю схвалених заявок грантової програми «Власна справа»

22.01.2024 09:10

Житомирські новини - Останні підсумки за програмою "Власна справа", підбиті Державним центром зайнятості за період з 20 листопада по 17 грудня, виявились дуже результативними для Житомирщини. Адже кількість схвалених заявок від подавачів з нашої області є найбільшою: 26 із 248-ми. Цього разу Житомирщина навіть випередила постійних лідерів проєкту – Львівщину та Київщину, хоча в загальних підсумках за рік посідає 7 місце з-поміж регіонів України.

Серед 26 отримувачів мікрогрантів до 250 тис. грн – одна компанія, п’ять початківців у бізнесі і 20 досвідчених підприємців. Загалом вони отримають близько 6,3 млн грн і в процесі діяльності створять 50 нових робочих місць.

Новачки запланували відкриття кафе-млинниці, пекарні та кав’ярень. Діючі ФОПи передбачили у своїх бізнес-планах відкриття школи Pole Dance, створення шиномонтажної майстерні й станції обслуговування автомобілів, виробництво натуральної косметики та панчішно-шкарпеткових виробів, укладання тротуарної плитки, а також розширення салонів краси, інтернет-магазину, студії дизайн-проєктування та кав’ярень. А житомирська компанія, яка пропонує ринку меблеву фурнітуру і комплектуючі для меблів, з допомогою мікрогранту масштабує свою діяльність.

Загалом, з початку дії програми «Власна справа» у Житомирській області – 626 грантерів, які отримають понад 148 млн грн та в результаті реалізації своїх бізнес-ідей створять 1357 нових робочих місць.

Нагадаємо, за програмою “Власна справа” проєкту єРобота можна отримати мікрогрант від 50 до 250 тис грн. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць.

Житомирські новини