RSS
Понеділок, 20 травня 2024, 18:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

За січень-березень 2024 року доходи обласного бюджету склали більше 255 млн грн

17.04.2024 11:54

Житомирські новини - Виконання обласного бюджету у 2024 році відбувається в умовах воєнного стану та необхідності забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи.

 

У 2024 році заплановано отримати доходів на суму 2 257,8 мільйона гривень.

 

За січень-березень 2024 року у цілому надходження доходів до обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного та місцевих бюджетів) склали 434,8 мільйона гривень.

 

До загального фонду обласного бюджету надійшло власних доходів у сумі 336 мільйонів гривень, що становить 105,4% до затвердженого плану звітного періоду або додатково отримано 17,1 мільйона гривень.

 

Забезпечено виконання по 15-ти з 18-ти запланованих джерелах надходжень. У порівнянні до січня-березня 2023 року доходи у співставних умовах зросли на 32,8 мільйона гривень.

 

У доходах загального фонду найбільша частка належить податку на доходи фізичних осіб, його надходження склали 271,1 мільйона гривень або 80,7% від загальної суми надходжень. У порівнянні з аналогічним періодом 2023 року його надходження зменшилися на 210,8 мільйона гривень або на 43,7%. Надходження ресурсних платежів (рентна плата за використання води та надр) становлять 10,9 мільйона гривень або 3,2% від загальної суми доходів. Ще 39,9 мільйона гривень, а це 11,9% від загального обсягу, обласний бюджет отримав від надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності та приватного сектору економіки.

 

До спеціального фонду обласного бюджету надійшло 98,8 мільйона гривень, що становить 161,4% до затвердженого плану звітного періоду. У структурі доходів спеціального фонду 96,3% (95,1 мільйона гривень) становлять власні надходження бюджетних установ.

 

До доходів обласного бюджету за звітний період зараховано 129 мільйонів гривень трансфертів з державного бюджету, з них: 3 дотації та 3 субвенції.

Житомирські новини