RSS
Понеділок, 20 травня 2024, 19:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

У Житомирі та на Коростенщині триває контрольна перевірка стану організації заходів цивільного захисту

24.04.2024 17:03

Житомирські новини - Упродовж 23-23 квітня комісією ДСНС України перевірено виконання вимог законів у сфері цивільного захисту Житомирською та Коростенською територіальними підсистемами єдиної державної системи цивільного захисту.


Сьогодні, в рамках перевірки комісія ДСНС ознайомилася з роботою лісової пожежної станції першого типу “Ушомирського лісництва” філії Коростенського лісомисливського господарства ДП "Ліси України ".


Для забезпечення гасіння пожеж лісова станція забезпечена 9 пожежними автомобілями та для швидкого реагування на незначні осередки загорянь - 13 мотоциклів. Крім того, лісівники мають у своєму арсеналі 25 тракторів з плугом та дисками. Приміром, одних лише ранцевих оприскувачів у лісгоспі мають 258. З їх допомогою можна гасити вогонь у місцевості, куди неможливий під’їзд пожежних машин. На території лісових угідь облаштовано також 86 пожежних водойм. Окрім того, працює 8 камер відеоспостереження з трирівневим контролем для оперативного виявлення загорянь у лісових масивах. Отож, оглянувши матеріально-технічне забезпечення пожежної станції й ознайомившись із роботою системи моніторингу та раннього виявлення пожеж, учасники комісії засвідчили високий рівень підготовки і належне оснащення структурних підрозділів.


Також у Житомирі та Житомирському районі перевірено роботу спеціалізованих служб цивільного захисту, установ освіти, охорони здоров’я, транспорту, організацію оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, стан засобів зв’язку та організацію заходів з евакуації.

Житомирські новини