RSS
Субота, 20 квітня 2024, 10:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...
Микола Череднік
ТАРИФНІ ФІНТИ 11.30.2017 - 12:56

Житомир, напевно, є лідером серед міст за кількістю змін вартості проїзду в громадському транспорті. За останні півроку ціна проїзду змінювалася чотири рази!

Не завжди вартість проїзду відповідає встановленому тарифу. Так, з 22 листопада тариф на проїзд у маршрутках становить 3 грн, однак житомиряни вимушені сплачувати 4 грн.

Згідно з рішенням суду, вартість проїзду в маршрутках має становити 3 грн, в тролейбусах – 2 грн. Але це рішення не виконується. Міська рада закриває на це очі, роблячи вигляд, що нічого не сталося.

Рішення виконавчого комітету щодо встановлення вартості проїзду супроводжується численними порушеннями законів та процедур. Міські чиновники грубо порушують закони, приймаючи завідомо незаконні рішення. Нове рішення виконкому, яке встановлює вартість проїзду 5 грн, у суді буде знову скасовано, як і попереднє. При його ухваленні було порушено закон та регламент.

Кожного дня житомиряни додатково переплачують з власних кишень 150 000 грн за проїзд у тролейбусах та маршрутках. Кому вигідна така ситуація? У чиїх інтересах працює виконавчий комітет? Очевидно, що між перевізниками та представниками влади є дуже тісні відносини, які ґрунтуються на взаємовигідних домовленостях. За 8 днів Житомиряни переплатили за проїзд більше 1 мільйона гривень.

Влада не переймається якістю перевезення пасажирів, а створює сприятливі умови для перевізників. Графіки руху перевізниками не виконуються, маршрутки постійно брудні, не завжди технічно справні. Непоодинокими були випадки, коли у маршрутках на ходу відпадали колеса. Чи змінилося щось в якості перевезень за останні півроку, коли вартість проїзду збільшилася до 5 грн? Очевидно, що ні.

Перевізники обіцяли дотримуватися взятих на себе зобов’язань, але цього не відбулося.

Після збільшення вартості проїзду до 5 грн, перевізники і далі порушували усі домовленості. Сотні скарг надходило від пенсіонерів та інших пільговиків, яких водії виганяли з салону маршруток та вимагали гроші. Але міська рада просто не помічає цього та вдає, що все добре.

Перевізники не показують реальної собівартості проїзду, а чиновники сприяють їм у цьому, не намагаючись з’ясувати структуру тарифу.

Чи будуть перевізники виконувати свої зобов’язання після нового підвищення вартості проїзду? Переконаний, що зі збільшенням вартості проїзду пасажири не відчують змін або покращення перевезень.

Житомирські новини