RSS
Вівторок, 19 березня 2024, 10:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...
Микола Череднік
ЯК «ВОДОКАНАЛ» БОРГИ НАРАХОВУЄ 12.13.2017 - 22:48

Останнім часом мені надійшло декілька звернень від житомирян, які зіштовхнулися з відвертим свавіллям комунальних установ міста. В усіх випадках бухгалтерії комунальних підприємств нараховують рахунки за послуги, які люди не отримували.

Наразі не можна говорити чи це є системна проблема. З подібними випадками може зіштовхнутися кожен. Якщо з Вами або Вашими знайомими сталася подібна ситуація, повідомляйте мене, будемо разом відстоювати правду. Мої контакти вказані вкінці статті.

Нещодавно до мене звернулася Галина Козаченко, щодо нарахування їй боргу за воду, при тому, що жінка справно оплачує водопостачання згідно з показниками лічильника.

Коли пані Галина з боями змогла додзвонитися до потрібного їй спеціаліста у «Водоканалі» (як виявляється багато інформації приховується від громадян), щоб дізнатися інформацію по своєму рахунку, їй повідомили, що вона має борг більше 1000 грн. Абсурдність ситуації у тому, що пані Галина вже декілька місяців через сайт «Водоканалу» передає показники лічильника та, як законослухняний споживач, сплачує за спожиті послуги. На що оператор повідомив, що вона повинна була звернутися до «Водоканалу» за дозволом користуватися їхнім сайтом, щоб передавати показники. Ситуація абсурдна. Оператор відмовився представитися, та сказав, що сайт, через який здійснюється передача показників лічильника, не є офіційним сайтом «Водоканалу».

Пані Галина передавала та оплачувала реальні показники лічильника – це близько 3-4 м3 води. Натомість підприємство нараховувало їй щомісяця по 12-14 м3 води. Як результат, пані Галина, яка добросовісно передавала через сайт показники лічильника та сплачувала за них, виявилася винна «Водоканалу» більше 1000 грн за послуги, які не отримувала.

Турбує те, скільком ще житомирянам, які добросовісно передають та сплачують за воду, користуючись сайтом «Водоканалу», отримають подібні штрафи та борги?

Я звернувся до міської ради та «Водоканалу», щоб отримати відповідь кому ж належить сайт та скільки він коштує житомирянам, які за нього сплачують?

Керівництво «Водоканалу» не надало інформації, пославшись на те, що це комерційна або таємна інформація. Це при тому, що, згідно із законодавством, інформація про використання бюджетних коштів приховуватися не може!

Вже згодом в коментарях керівник КП «Житомирводоканал» виправдовувався, що виявляється «при підготовці відповіді вони не знали, ким та як буде використовуватися  дана інформація». Дуже дивна логіка та судження керівника одного з найбільших КП міста. Виявляється потрібно ще детально розписувати ким та як буде використовуватися інформація, щоб на підприємстві про це знали та надали відповідь.  

Спрямував повторні звернення щодо надання інформації про загадковий сайт «Водоканалу», а також звернення до міського голови щодо ініціювання перевірки вищевказаного підприємства на предмет виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», який працівниками «Водоканалу» порушується.

Якщо зіштовхнулися з подібною ситуацію, не бійтеся захистити свої права – повідомте мене. Разом будемо відстоювати правду! Зі свого боку гарантую негайне депутатське реагування.

Мої контакти:

Електронна пошта: mykola.cherednik@gmail.com

Тел.: (068)7307767

Fb: www.facebook.com/m.cherednik

Онлайн-звернення: https://goo.gl/XvqLrT

Житомирські новини