RSS
Вівторок, 18 серпня 2026, 06:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У селі Хотинівка Коростенської громади продовжуються активні відновлювальні роботи після атаки російських безпілотників, яка сталася 30 липня. Унаслідок вибухової хвилі та падіння уламків шкоди зазнали житлові будинки, виробничі приміщення та цивільна інфраструктура. Про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Сьогодні начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зустрівся з активною молоддю Житомирщини, аби привітати їх із досягненнями, подякувати за вагомий внесок у розбудову області та обговорити подальші спільні ініціативи.
Ворог завдав масованого удару по області. Внаслідок атаки пошкоджено одне з бюджетоутворюючих підприємств регіону. Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.
Володимир Піньковський
Перший гучний дзвіночок для Петра Порошенка і Ко! 12.08.2014 - 20:38

 

Рвануло, та так, що аж шибки задрижали, і де? В самій колисці, вотчині президенсько - спікерського сьогоднішнього буття. Всі розмови про сепаратистів та «російський слід», не витримують жодної здорової критики, це те, що в народі називається - достали! 

Вперше, портрету президента викололи очі, розтоптали та спалили, а приміщення обласної ради – взяли штурмом. 


Всього цього могло і не бути, аби не кадрові, відверто недолугі рішення, які збурили тиху, та, як до цього часу здавалося «благополучну » Вінницю, де все працює чітко і за графіком, немов механізм швейцарського годинника. 


Спроба змістити справжнього майданівця Сергія Свитко з посади голови обласної ради викликали не тільки протест, а і фізичний супротив, адже замість нього мав стати перефарбований регіонал, який готовий присягнутися одночасно і президенту, і чорту, і богу. 


Більше того, як і за часів Януковича простим виборцям у Вінниці - знову зась бути присутнім при прийнятті рішень обласної ради, не їх кажуть це діло кого обиратипризначати, а кого знімати – в шию виганяти. І Все б то воно нічого, аби така ситуація була винятком, а не правилом, аби кадрова «чехарда» зачепила б тільки Вінниччину, а у всіх, по-новому, по-демократичному, по-справжньому. 


На жаль, втрата справжньої підтримки в базовому регіоні для президента і спікера свідчить тільки одне, вплив президента різко зменшується, довіра у населення стрімко падає, а в суспільстві невпинно ростуть протест ні настрої. Якщо президент і надалі продовжить відверто недолугі та нічим не виправдані кадрові призначення, то до весни такі події, як в Вінниці стануть буденним явищем для більшості областей і регіонів. 
Вже очевидно, з якою нестриманою радістю та ентузіазмом потирають руки у Кремлі, як тішаться з того, що в угоду великому і не дуже бізнесу, до влади у всіх її ланках йдуть безпринципні та некомпетентні особи, за якими великими літерами написано - нас підтримує БПП. І тоді не потрібно воювати, перемагати на полі бою, стануть марні тисячі вже втрачених життів та зусилля мільйонів, бо ворог в середині, він посеред нас, і він набагато не безпечніший, а ніж зовнішній, зо всіма своїми градами та сепаратистами вкупі взятими. 


Прибрати бізнес від влади та привести туди осіб з державо-творчим підходом, ось це має бути головним завданням у керівника держави, а президент навпаки,тягне туди бізнесменів різного ґатунку, аби ті, скориставшись можливостями, ще, і ще раз обібрали як «липку» і без того збіднілий народ. Якщо так справи підуть і надалі, то на весні президент взагалі може втратити владу, і розмови про третій Майдан можуть стати сумною реальністю.


Не краща ситуація і на Житомирщині, адже призначення що в області, що в місті, дають не відповіді на сучасні виклики, а ставлять все нові, і нові запитання, відповіді на які ніхто і не збирається давати. Останні рішенні Житомирської міської ради та її виконавчого комітету свідчать тільки про одне, владу в місті та в області остаточно взяли в руки ділки різної масті, і їм глибоко на чхати, що думає простий люд, що буде завтра з транспортом у обласному центрі, з містом, з країною. 

Бентежить і те, що провладні еліти повністю втратили інстинкт самозбереження, вчиняють так, як то живуть останній рік, місяць, день, а після нас - хоч потоп. Ситуація майже патова, влада відверто не хоче і не може виконувати своїх обов’язків, суспільство не хоче і буде більш терпіти, отож, нас ждуть сумні часи нових потрясінь і нових гучних скандалів та розчарувань.

 

Житомирські новини