RSS
Понеділок, 24 лютого 2020, 15:54
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова обласної ради Володимир Ширма 17 лютого підписав розпорядження про скликання 30-ї сесії обласної ради сьомого скликання. Згідно з розпорядженням, перша в цьому році сесія відбудеться 5 березня.
Служба безпеки України підозрює одного з керівників управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області у масштабних зловживаннях з видачі ліцензій.
Служба безпеки України блокувала масштабний механізм розкрадання державних лісових ресурсів на території Житомирщини, який організували чиновники галузі.
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...
Володимир Піньковський
Від миротворця №1 до терориста №1 в світі – один крок! 06.01.2014 - 11:15

Дійсно, майже біблейське:  від суми і від тюрми не зарікайся, можна сміливо екстраполювати на сьогоднішнього основного подразнювача в світі -Володимира Путіна.

Пригадаємо, що військовий конфлікт, який йде на Близькому Сході і зокрема в Сирії на протязі декількох років забрав життя більше ніж сто тисяч його жителів, зробив каліками та обездоленими мільйони людей, привів до зубожіння країну, вщерть зруйнувавши економіку та інфраструктуру, і все це за безпосередньою підтримкою Росії, грошима, зброєю, політичними кроками.

І коли США спільно з деякими союзниками по НАТО прийняли рішення про взяття під військовий контроль  повітряного простору  та територіальних вод Сирії, то основним «миротворцем» в цій справі виявилася «братня» для нас, та як виявляється і для Сирії  Росія.

Це В. Путін виступив з ідеєю заморозити сирійський конфлікт (США та союзники пішли на це)  заради миру у всьому мирі, чим завоював не абияку славу  у пацифістів сього світу.

Більше того, російська пропаганда, з цього приводу, висунула миротворця 2013 року на Нобелівську премію Миру мотивуючи це тим, що саме Путін відвернув військовий конфлікт за участю широкої світової спільноти.

Світ, в цілому доброзичливо поставився до цієї ініціативи, і хоча Путін не став лауреатом в цій номінації, але отримав такі важливі бонуси щодо своєї персони.

Але час біжить так швидко, так невпинно, так невблаганно, що ситуація для Путіна і Ко різко змінилася в зв’язку з Майданом в Україні, і він, з миротворця №1 в світі в 2013 році потихеньку перетворюється в терориста №1 в світі в 2014р.

Воно і зрозуміло, бо миротворцем вже був, «собіратэлэм земель русскіх»  був, президентом Росії був, є, і буде стільки, скільки  захоче, прем’єр-міністром був (не цікаво), найбагатшою людиною в світі є (дуже цікаво але це вже пройдений етап), а от загально визнаним терористом №1 ще не був!

Ну не дає йому слава безславного пішовшого з життя Усами бен Ладена, бо ніхто, абсолютно ніхто не зміг зайняти його місце після смерті, а як ми знаємо «святе місце не буває пустим» (довго не буває пустим), то Володимир Володимирович вирішив забрати і цей титул собі, і тільки собі.

Воно-то з братами Кличко та колекціонуванням  всіма світовими поясами по боксу зрозуміло, престиж, самореалізація, гроші, повага, імідж особистості і держави, яку представляють. А в нашому випадку все з точністю до навпаки: терорист №1 в світі, це загроза всьому світу, і боротися з цим буде весь світ, і кінець всім терористам один, - фізичне усунення та безславна історія…

До речі, все потихеньку йде до того, що і сусідня  країна Росія буде визнана такою, що на державному рівні сприяє розвитку тероризму, фінансуванню терористичної діяльності, постачанню терористичних груп в країни, задля дестабілізації, вбивств, руйнувань, знищення економіки і тиску на уряди.

Вже від росіян (громадян російської федерації)  у всьому світі просто сахаються обґрунтовано передбачаючи що за пазухою, в кишенях, за спиною у них зброя, загроза, смерть…

Але ми витримаємо, справимося, думаю що і знищимо терористів, а в підсумку і головного терориста №1 в світі, бо без цього титулу він собі, ну просто не уявляє подальшого життя.

Головне в це переконливо вірити, приймати безпосередню ту участь, яка в кожному випадку максимально потрібна, корисна, задля перемоги над тероризмом в світі взагалі, держави терориста і терориста №1 конкретно.

І весь цивілізований світ оцінить нас, оцінить відвернення загрози і для себе, і для всіх інших.

І ось, прийшло на думку шевченкове, виявляється дуже актуальне і на сьогодні:

«Борітеся - поборете!

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!»

Житомирські новини