RSS
Четвер, 27 січня 2022, 23:13
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Результатом таких дій є суттєве порушення функціонування місцевої мережі меліоративних каналів, підтоплення земель с/г призначення та незворотні порушення екосистеми.
Організатори банди займалися підготовкою до вчинення серії розбійних нападів на міські інфраструктурні об’єкти, у тому числі комерційної сфери. За їх задумом, це мало призвести до дестабілізації внутрішньої обстановки в регіонах.
Правоохоронці затримали інспектора у порядку ст. 208 КПК України при спробі здійснити чергову «наркодоставку».
Учора ввечері під час виконання службових обов’язків у пункті пропуску «Виступовичі» прикордонники Житомирського загону надали допомогу водію, вантажівка якого злетіла з дороги та перевернулась.
іменинники

Бобер Юрій Григорович - Україна, Житомирська область. Чиновник, політик

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші
Володимир Піньковський
27 червня Кремль остаточно втратив Україну 06.29.2014 - 21:24

Якщо рік тому більшість населення України була впевнена, що Договір про асоціацію з ЄС буде підписано (бо так тоді було вигідно Януковичу), але абсолютно він (Договір) не буде виконуватися, то на сьогодні і факт підписання, і остаточний розрив з радянським минулим існує і де-факто, і де-юре. Основні експерти свої аналізи викладають в площині економічних можливостей, пов’язаних з економічною інтеграцією, і вони безперечно є – це діло техніки та часу, а безперечні дивіденди від політичної частини Угода, як то кажуть «на ліцо». Перш за все, ми вперше (за останні 300 років) стали по-справжньому частиною Європи, в якій весь час жили і народилися, але спостерігали за нею, як у кіно. Тепер ми частина найбільшого колективного утворення з назвою ЄС, де слово кожної держави, в тому числі і маленької буде почуте, а прийняття важливих рішень приймається виключно консенсусом, тобто за згодою всіх держав.

По-друге, що, на мою думку, головне – це остаточне, публічне і офіційне розлучення з радянським минулим, повернення до якого в зв’язку з підписанням є абсолютно неможливим. Більше того, адвокатом в розлученні з «совком» виступає вся європейська спільнота та США зі всіма визнаними в світі інституціями, в тому числі з їхніми (вже й нашими)  «гаагами» та «страстбургами».

І по-третє, це фактичний кінець ідеї «рускава міра», «мутного» та «тайожних» союзів та інших євро-азійських утворень. Це кінець ідеї відродження імперії на теренах колишнього СРСР, кінець ідеї комунізму та іншим популістичним речам, якими зомбувався український (і не тільки) народ  протягом останнього століття. Українська революція Гідності 2013-14 рр. остаточно вбила товстий осиковий кілок в труну ідеї реанімації тоталітарної автокритичної імперії, імперії зла.

Підписання асоційованого членства відкриває можливості колективної безпеки для України, яка, на жаль, має статус позаблокової держави, в зв’язку з чим, піддається агресії з зовні. Це дає можливість широко ставити питання про повернення АР Крим в лоно української юрисдикції та збереження територіальної цілісності вже в недалекому майбутньому.

Безпардонна та невмотивована відмова Януковича від підписання Угоди з ЄС вивела на вулиці мільйони людей, які змінили не тільки керівництво країни, а й заклали підвалини нових підходів до державотворення. Кремль, Путін і Ко в страшенній люті від такого повороту подій, там суцільна істерика, агонія по «русской весне» та іншим неприйнятним для сучасної цивілізації проектам.

         Так, на сьогодні північний сусід ще деякий час буде дестабілізувати ситуацію на Донбасі, утримувати Крим, але як казав Михайло Горбачев – «процесс  пошел», і він буде все йти і йти, набираючи обороти. 

        З підписанням Угоди, ми назавжди втрачені для путінського режиму, ми остаточно вийшли з лона його тотального та визначального впливу на наші політичні, економічні та  інші внутрішні процеси. І нехай, ще деякий час ми будемо мати купу наслідків від цього розлучення в вигляді торгових воєн, перекриття природнього газу та інших пакостей від старшого «брата», але нас це тільки все більше згуртовує та надихає на подолання тимчасових проблем і незручностей.

Завдяки небувалій самопожертві людей на Майдані і сьогоднішніх добровольців та військових в Донбасі та завдяки природній дурості та традиційній заангажованості керівництва Росії, ми з Вами, по суті, остаточно зруйнували велику російську імперію з назвою Радянський Союз без шансу на реанімацію. Якщо хтось робить відлік з моменту Незалежності 1991р., то на мою думку, історія справжньої незалежної України тільки починається разом з історією нової Європи де я місце не тільки Англіям, Німеччинам і Франціям, а й Україні, Молдові і Грузії.

Так, процеси євроінтеграції будуть нелегкими, доволі довгими та болісними, але в нас не має іншого шляху, іншого вибору. Український народ  зробив не просто правильний вибір, а єдиний і можливий вибір, вибір нашого майбутнього та майбутнього наших дітей і ми бачимо, минуле вже відступає, неминуче даючи дорогу  майбутньому  в якому є місце для всіх і кожного.

Житомирські новини