RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 03:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...
Альона Смолянова
Студенти економічних спеціальностей житомирських ВИШів проходять практику у ПриватБанку 07.15.2014 - 10:27

За останні декілька років сотні студентів вищих навчальних закладів Житомирської області, що пов’язують своє майбутнє із фінансами та економічною діяльністю, отримали перші навики майбутньої професії саме у ПриватБанку.

Такі вузи, як Житомирський державний технологічний університет, ЖДУ імені Івана Франка, Житомирський національний агроекологічний та Європейський університети стабільно спрямовують своїх студентів до Житомирського регіонального управління ПриватБанку на проходження практики, адже у такий спосіб майбутні фахівці можуть отримати досвід роботи в одному з найбільш технологічних банків світу.

“Успішне проходження практики в ПриватБанку - це перший крок у кар’єрному зростанні студентів економічної спеціальності. Спеціалісти, які збагачені досвідом роботи у ПриватБанку, дуже цінуються на ринку праці не лише в Україні, а й за її кордонами. Тому ми радо запрошуємо студентів житомирських вузів до проходження практики у нашому банку, а потім, якщо будуть старанними, і до нашого дружнього колективу”, - відзначає директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв.

ПриватБанк давно зарекомендував себе одним із найбільш інноваційних банків світу. З останніх наших продуктів можна виділити міні-термінал, QR-код, онлайн-інкасацію та десятки різних мобільних додатків. Тобто, студент, котрий приходить до ПриватБанку на практику, зможе стати ближчим до інноваційних тенденцій у банківській сфері.

“Прийшовши до нас на практику, кожен студент має можливість познайомитися з інноваційними технологіями, дізнатися, як працюють банківські послуги, отримати навички якісного обслуговування клієнтів, - розповідає Сергій Карпець, керівник напрямку ЮніорБанк Житомирського регіонального управління ПриватБанку. - Кожен студент-практикант зможе заробити гроші від продажу продуктів ПриватБанку, а найкращі будуть прийняті на роботу”.

Після закінчення практики всі студенти отримують сертифікат про проходження практики з оцінками та результатами.

Нагадаємо, що окрім стаціонарного проходження практики запрацювала ще одна інновація від ПриватБанку, що дає можливість здобути знання та навички роботи в банківській сфері без обов’язкового відвідання відділень банку, – онлайн-практика студентів. Її в банку можуть проходити студенти не тільки фінансових і економічних, але й будь-яких інших факультетів – достатньо зареєструватися на спеціальному сайті. Як відомо, досвід вивчення банківських послуг і навички обслуговування клієнтів стануть у пригоді не тільки на майбутній роботі, але й у повсякденному житті.

практика

Житомирські новини