RSS
Четвер, 18 квітня 2024, 17:53
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...
Альона Смолянова
​Малинські пенсіонери пройшли одноденний курс фінансової грамотності  07.25.2014 - 11:28

Інноваційні технології банківської сфери із кожним днем розвиваються потужними темпами. З метою допомогти пенсіонерам області ітив ногу із часом Житомирське регіональне управління ПриватБанку щомісяця проводить в одному із районів Житомирщини заняття з фінансової грамотності для людей пенсійного віку.

Чого ж навчають на таких одноденних курсах? Найперше, розповідають про основні фінансові операції, які пенсіонер може здійснити самостійно, не звертаючись за допомогою до спеціаліста. Наприклад, як знімати гроші в банкоматі, користуватися терміналом самообслуговування, поповнювати з пенсійної карти мобільний телефон, платити за комунальні, за допомогою яких послуг можна заощаджувати і заробляти разом із ПриватБанком. Пройдену теорію закріплюють практикою.


“Сьогодні ми хочемо навчити своїх клієнтів простоти використання банківських послуг без допомоги спеціаліста, пояснити як можна здійснювати звичні платіжні операції, але при цьому економити свій час, - розповідає Тетяна Оксамитна, керівник Напрямку просування соціальних програм Житомирського регіонального управління ПриватБанку. - Надзвичайно важливо донести цю інформацію до пенсіонерів, котрим подекуди важко встигнути за інноваційним прогресом. Ми зустрічаємося із людьми пенсійного віку по всій області і за чашкою чаю у дружній бесіді розповідаємо їм про ті послуги, що їх цікавлять, допомагаємо нашим пенсіонерам стати більш фінансово грамотними”.

У Малині на заняття з фінансової грамотності прийшло близько 10пенсіонерів. По завершенню лекції і практики малинчани радо поділилися враженнями.

“Знаєте, мені взагалі спочатку було важко звикнути до банкоматів, карточок. Але потім дівчата тут у відділенні все показали, навчили. А ще й сьогодні на уроці нам стільки всього цікавого розказали, що тепер вже я зможу сама підказувати сусідам як краще зробити”, - каже Ольга Василівна.


Курси фінансової грамотності для пенсіонерів проходять у Житомирській області щомісяця.  Сьогодні через карти і рахунки ПриватБанку пенсію отримують2,5 мільйониукраїнських пенсіонерів, з яких у на Житомирщині майже 82 тисячі.  Пенсійними депозитними програмами ПриватБанку користується  більше2 мільйонів клієнтів банку.

Житомирські новини