RSS
П'ятниця, 24 квітня 2026, 00:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирську область із робочим візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України — Епіфаній. У межах поїздки Блаженнійший Митрополит провів богослужіння та здійснив низку важливих зустрічей.
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Сьогодні, 06 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у підсумковому всеукраїнському семінарі Національного олімпійського комітету України, під час якого підбито підсумки діяльності регіональних відділень за 2025 рік.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 
Альона Смолянова
З початку 2016 року ПриватБанк поповнив Фонд гарантування вкладів більше ніж на мільярд  11.02.2016 - 12:32
За 9 місяців 2016 року ПриватБанк перерахував до Фонду гарантування вкладів фіз. осіб понад 1 мільярд гривень, підтвердивши статус найбільшого донора фонду. Як повідомила прес-служба банку, порівняно з аналогічним періодом минулого року обсяг фінансування ФГВФО з боку ПриватБанку збільшився на 22% (з 846 760 455 грн за 9 місяців 2015 року до 1 032 865 386 грн на 1 жовтня 2016 року).
 
 
«З моменту заснування Фонду гарантування вкладів ми перераховуємо в нього найбільші внески, фактично виступаючи гарантом надійності заощаджень для клієнтів всіх українських банків», – зазначає перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський.
 
 
Нагадаємо, за підсумками 2015 року ПриватБанк став найбільшим донором ФГВФО за всю його історію, перерахувавши понад 1,1 млрд грн. Як повідомляє прес-служба банку, розмір внеску кожного банку визначається обсягом вкладів населення, а в нинішньому році ПриватБанк залишається лідером довіри вкладників.
 
 
За останні п’ять років внесок банку в збільшення коштів фонду зріс утричі – з 301,29 млн грн в 2011 р. до 1,047 млрд ​​грн за підсумками 9 місяців 2016 р. ПриватБанк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 1999 року.
Житомирські новини