RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 12:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші
Тетяна Пашкевич
Навіщо Житомирській міській раді газета «Місто»? 06.03.2015 - 23:23

Роздратувала ситуація на засіданні міськвиконкому. Сьогодні погоджували мій фінансовий звіт ( КП "Інформаційно-видавничий центр ЖМР").... за 2014 рік... а це нормально, що вже шостий місяць 2015 року, кому казати "данке шон"? Ну, ок, це вже документально-формальне, не основне... А от забризгати ядом деякі зуміли. Когось цікавить приміщення, когось дотошні, неактуальні до звіту цифри, хтось впевнений, що газету примушують передплачувати, чого немає апріорі, а хтось, напевно, вперше дізнався про підприємство: "А чим ви займаєтеся, хто ви, що ви..." Хтось пропонує, хтось критикує, хтось вихваляє. Але дратує, коли далекі кажуть в яку сторону йти, а самі стоять на роздоріжжі...

Спочатку пройдусь по показникам, потім поясню.
Дохід у 2014 збільшився на 53%. Чистий прибуток втричі більший, ніж у 2013 році. Про минулі роки мовчу - вони були збитковими, незважаючи на те, що друковані ЗМІ користувалися більшим попитом, ніж електронні, що нині навпаки. Податок на прибуток на 45 % більше запланованого. Загалом сплачено до бюджету 443 тис.грн. Я задоволена своєю роботою, бо вдалося за невеликий термін покращити не лише газету, а й фінансові показники. 

Обурює, коли мова йде, про те, що навіщо міськраді газета, навіщо підприємству субвенціі - cкажу наступне. Насправді долю комунальних ЗМІ вирішить роздержавлення, то зовсім інша тема, але ми маємо жити сьогоднішнім. Все, що підприємству дають, я про субвенціі - ми повертаємо (ще й більше), тут погоджуюсь. Гроші повертаємо, ще й заробляємо, надаємо робочі місця, тобто платимо зарплати, забезпечуємо житомирян свіжою щотижневою пресою й виходимо в ефір через міське радіо, де доносимо позицію як влади, так і громадян. У 2014 році для органів місцевого самоврядування надано площі у газеті на суму понад 1 млн гривень, якби вони друкувалися за мінімальним тарифом у інших газетах (це і оголошення, регуляторні акти, постанови і т.д, тобто все те, що є обов'язковим для опублікування, бо набирає чинності після друку). Що стосується міського радіо, то надано послуг на суму... Рахуйте самі: в ефір пустили 4707 хвилин, візьмем за хвилину, наприклад, 50 гривень (хоча я впевнена, що хвилина на інших радіо утричі дорожча), виходить нереальний мінімум 235 тис. грн. Загалом без підприємства довелося б раді виплачувати 1,5 млн гривень за рік, аби вони звучали на радіо й були у пресі. Щодо останнього - я не про заходи й подіі, про які ЗМІ й так нашуть, якщо буде інформаційний привід. Я про офіційні документи, які, був випадок, ми друкували на 26(!) сторінок спецвипуском газети. 

Насправді я "за" роздержавлення, але потрібно бути у бронежилеті, бути готовим, більш самостійним. А так зване намагання зробити видимість "контролю" над газетою - нікому не потрібне. Є показники, робота, результати - дайте спокійно працювати. Хочете висловити своі думки, давайте проведемо окремо спільну зустріч. А на засіданні міськвиконкому чи сесіях міськради, чи комісіях, радах та ін. вирішувати те, що по справі, а не говорити про погоду й товкти воду в ступі. 

Житомирські новини