RSS
Субота, 20 квітня 2024, 16:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...
Жители Коростеня при поддержке мэра решили оспорить в суде переименование улиц и переулков города. ВИДЕО 08.23.2016 - 18:10

Вчера, в понедельник в Окружном административном суде города Житомира состоялось первое заседание по поводу обращения общественности города Коростень, Житомирской области. Причиной обращения коростенцев в суд послужило распоряжение председателя ОГА Машковского о переименовании улиц, скверов в городе Коростень, в связи с законом о декоммунизации.

В настоящее время в Коростене под действие закона о декоммунизации попадает порядка 60 улиц и целый ряд советских памятников. Судебное заседание в Житомире прошло достаточно спокойно, без нагнетания страстей. В результате короткого заседания было принято решение судьей О. Капинос о перенесении заседания по просьбе представителей житомирской ОГА на 15.09.2016 года.



«Несмотря на сильное административное и политическое давление мы верим в справедливость и будем дальше поддерживать общественность города», - написал на своей странице в facebook юрист и общественный деятель города Коростень Роман Калинин, который в качестве юриста представлял город Коростень по просьбе городского главы Владимира Москаленко.

Также, Калинин добавил, что невозможно стереть историческую память тоталитарными методами, так как история циклична, а декоммунизация – это один из элементов гибридной войны против Украины.

После судебного заседания коростенские активисты рассказали журналистам причины, почему улицы города Коростень не должны быть переименованы. Иван Бондарчук, депутат 4-х созывов города Коростень, заслуженный деятель культуры рассказал, что его отец брал Берлин и расписался на Рейхстаге, а теперь его заставляют отказаться от всего этого.

Напомним, в районном центре Коростене более 93% жителей выступили против переименования улиц и сноса памятников. Об этом рассказал городской голова Владимир Москаленко.

«Мы сделали анкету и попросили пройти по домам людей, хотят ли они это принимать или нет, вовремя это сейчас или не вовремя? Картина меня поразила - 93% людей категорически против всякого переименования. Как я могу принимать решения, когда 93% граждан моего города против? Для нас важно, чтобы человек сегодня имел рабочее место, имел заработную плату, шли отчисления в бюджет», - уверен Москаленко.

Сергей Форест

Житомирські новини