RSS
Четвер, 18 квітня 2024, 23:06
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.
Начальник полиции Житомира: «В ходе следствия у меня возникал вопрос - зачем мы их задерживали?» 07.27.2017 - 18:46

Преследование журналистов преступление, но защитим журналиста Мороза от преступников!- с этими лозунгами больше сотни Житомирян вышли на защиту зверски избитого журналиста Руслана Мороза к городскому отделению полиции в Житомире.

Напоминаю: 10 июня журналист газеты «20 Хвилин» Р.Мороз был жестоко избит и ограблен возле своего дома. В результате нападения была украдена видеоаппаратура редакции.

По словам Руслана, нападение связано с его профессиональной деятельностью, так как несколько месяцев он является режиссером программы «Клуб экспертов Житомирщины», в которой подымаются острые темы относительно коррупции, превышения служебных полномочий чиновников города Житомира. Также в этой передаче неоднократно затрагивалась тема янтаря.

«В мой адрес не раз поступали угрозы, но полиция почему-то не рассматривает эту версию как основную, а квалифицирует дело только по статье 186 ККУ ч.2 - грабёж группой. Что странно, дело не зарегистрировано как нападение на журналиста» - добавил Руслан.

На митинге выступили заместитель председателя Житомирской организации НСЖУ Николай Рой, активист Игорь Мали и заместитель председателя областной ветеранской организации Николай Молчанов.

В ходе митинга к присутствующим вышел начальник полиции города Житомира Михаил Сорока.

Активисты и журналисты задали ему ряд вопросов о ходе расследования, среди которых был вопрос, связанный с обращением Народного депутата Ю.Павленко к министру МВД А.Авакову, только после которого и началось само расследование.

М.Сорока ответил, что не нужно политизировать ситуацию, что дело зарегистрировано гораздо раньше. Директор газеты «20 Хвилин» Александр Васильковский поинтересовался, почему проигнорирован факт следователем, что нападение было именно на журналиста, и была украдена аппаратура редакции, также он поблагодарил за быстрое задержание преступников. На что начальник полиции ответил то ли с юмором, то ли серьезно: так много претензий к производству, что в ходе следствия у меня возникал вопрос - зачем мы их задерживали?

В ответ возникает вопрос: зачем тогда налогоплательщики отчисляют деньги на огромные зарплаты полиции, в особенности руководству.

Представитель газеты «Патриот» Андрей Гожый передал обращение начальнику полиции с просьбой расследовать нападение на представителей их газеты.

«Мы, журналисты, знаем как тяжело работать без аппаратуры, поэтому быстрое возвращение украденной техники, для меня вопрос работы и существования» - прокомментировал Руслан, и добавил, что благодарен всем кто пришёл на митинг в его поддержку.

Сергей Форест

Житомирські новини