RSS
Субота, 20 квітня 2024, 02:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...
«Я нахожусь в той камере, где сидел репрессированный в 37 году мой дед» - журналист Муравицкий 10.25.2017 - 21:03

Жутко и не по себе мне было, когда вчера я был на суде у журналиста Василия Муравицкого. Зал был переполнен.

Дежавю, перед моими глазами всплывали картины из рассказов моих родных и увиденных мною документальных фильмов страшного 37 года, когда сталинская судебная машина смерти перемалывала и виновных, и не виновных людей.

Вот и в житомирском зале суда царила атмосфера ненависти, где активисты и провокаторы во главе с неким Арушаняном, в прошлом кандидатом на выборах в депутаты горсовета от БПП, хлопали в ладоши каждый раз после выступления судьи или прокурора и стояли навытяжку.

Вот такая судебная система и новые правила в постмайдановской Украине.

За мнение, которое не совпадает с официальной позицией режима журналист и блогер Василий Муравицкий может попасть в тюрьму на 15 лет по тягчайшей статье "измена Родине», только за то, что его критические материалы публиковались в зарубежной прессе.

Василий в своем выступлении вспомнил о своем дедушке, который был репрессирован и расстрелян во дворике тюрьмы, где сегодня сидит Василий Муравицкий.

На суде активисты Арушаняна вели себя агрессивно по отношению к представителям прессы и пытались спровоцировать конфликт с журналистом телеканала NewsOneРусланом Коцабой, и со всеми теми, кто пришел защитить Василия Муравицкого.

В зале суда судьи и прокурор показательно вытерли ноги о свободу слова, невзирая на веские аргументы адвокатов журналиста.

Руслан Коцаба жестко сказал о судилище и юридическом беспределе, который происходил в зале суда в Житомире.

В недалеком прошлом ему самому пришлось пройти через этот ад беззакония в Украине.

Напоминания о последствиях репрессий 37 года не покидали меня весь вечер после случайной встречи с братом Муравицкого – Валентином, который рассказал мне об отношении окружающих к его семье в Новогуйвинске, где он проживает. Он говорил, с тех пор, как арестовали Василия, соседи перестали с ним разговаривать, и за спиной он иногда слышал их слова – вот пошёл брат «сепара». В травлю были втянуты дети соседей, которые перестали играть с детьми Муравицкого, как в далёком 37-м, когда арестовывали врага народа, соседи так же переставали общаться с семьёй этого человека.

Эта ситуация заставляет меня задуматься, каким курсом и в какую Европу мы идём?

Смотрите видео

Сергей Форест

Житомирські новини