RSS
Неділя, 3 листопада 2024, 05:32
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни.

 Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни. Пут...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Телефонує безробітний житомирянин у приймальню місцевого чиновника: — Алло, це приймальня Івана Івановича. Слухаю —...

На Житомирщині журналісти дізнались як себе поводити у «гарячих точках». ФОТО

04.06.2014 09:45

Прийоми самозахисту, стрільбу зі снайперських гвинтівок, автоматів Калашникова та пістолетів Макарова, надавати першу медичну допомогу і як себе поводити у «гарячих точках» опановували журналісти з м. Житомира та Києва, різних українських ЗМІ 3 червня 2014 року.

Практичні навчання відбулись на одному з військових полігонів Житомирщини.

Захід організовано Міністерством оборони України, а також за підтримки 8-го армійського корпусу.

Перед початком журналісти одержали методичні рекомендації – пам’ятки, в яких зазначено, яких правил має дотримуватись журналіст задля своєї безпеки перебуваючи в «гарячій точці».

«Як правило, щорічно до Міжнародного дня журналіста проводять різноманітні і заходи і акції, але зараз в такий час, коли немає ні можливості, ні дійсно підстав для святкувань, ми проводимо такий захід. Ми їх проводимо традиційно, але зазвичай вони були спрямовані на ознайомлення: ознайомлення з армією, з специфікою військової служби тощо. Цього року вони спрямовані на практичну площину, на максимальне сприйняття в роботі й розуміння дій журналістів і військовослужбовців під час бойових дій і в «гарячих точках». Також, щоб журналісти змогли відчути на певних етапах на скільки робота військовослужбовців під час бойових дій є не простою», - зазначив начальник управління преси та інформації Міністерства оборони України, підполковник Богдан Сеник.

Також Богдан Сеник закликав і наголосив на тому, що під час бойових дій важливо, щоб журналісти розміщували об'єктивну інформацію, перевірену з достовірних джерел, адже часто-густо від інформації, яку розміщують журналісти залежить життя і доля військовослужбовців, які перебувають у «гарячих точках».

Усіх журналістів поділили на декілька груп, з якими працювали молоді військовослужбовці.

Також журналістам розповіли і продемонстрували, як можна розпалити вогнище, не маючи під рукою ані сірників, ані запальничок, які взагалі є види вогнищ і для чого вони призначені, як видобути питну воду, знезаражувати її та ін.

Основна мета завдань – показати журналістам, що безпека та правильна поведінка, дії журналістів в «гарячій точці» часто може врятувати їм життя, забезпечити їхню безпеку і вберегти від трагічних наслідків.

Усі журналісти одержали позитивні емоції від практичних занять і здобутих теоретичних знань.

Житомирські новини