RSS
Субота, 10 червня 2023, 03:56
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

На Житомирщині журналісти дізнались як себе поводити у «гарячих точках». ФОТО

04.06.2014 09:45

Прийоми самозахисту, стрільбу зі снайперських гвинтівок, автоматів Калашникова та пістолетів Макарова, надавати першу медичну допомогу і як себе поводити у «гарячих точках» опановували журналісти з м. Житомира та Києва, різних українських ЗМІ 3 червня 2014 року.

Практичні навчання відбулись на одному з військових полігонів Житомирщини.

Захід організовано Міністерством оборони України, а також за підтримки 8-го армійського корпусу.

Перед початком журналісти одержали методичні рекомендації – пам’ятки, в яких зазначено, яких правил має дотримуватись журналіст задля своєї безпеки перебуваючи в «гарячій точці».

«Як правило, щорічно до Міжнародного дня журналіста проводять різноманітні і заходи і акції, але зараз в такий час, коли немає ні можливості, ні дійсно підстав для святкувань, ми проводимо такий захід. Ми їх проводимо традиційно, але зазвичай вони були спрямовані на ознайомлення: ознайомлення з армією, з специфікою військової служби тощо. Цього року вони спрямовані на практичну площину, на максимальне сприйняття в роботі й розуміння дій журналістів і військовослужбовців під час бойових дій і в «гарячих точках». Також, щоб журналісти змогли відчути на певних етапах на скільки робота військовослужбовців під час бойових дій є не простою», - зазначив начальник управління преси та інформації Міністерства оборони України, підполковник Богдан Сеник.

Також Богдан Сеник закликав і наголосив на тому, що під час бойових дій важливо, щоб журналісти розміщували об'єктивну інформацію, перевірену з достовірних джерел, адже часто-густо від інформації, яку розміщують журналісти залежить життя і доля військовослужбовців, які перебувають у «гарячих точках».

Усіх журналістів поділили на декілька груп, з якими працювали молоді військовослужбовці.

Також журналістам розповіли і продемонстрували, як можна розпалити вогнище, не маючи під рукою ані сірників, ані запальничок, які взагалі є види вогнищ і для чого вони призначені, як видобути питну воду, знезаражувати її та ін.

Основна мета завдань – показати журналістам, що безпека та правильна поведінка, дії журналістів в «гарячій точці» часто може врятувати їм життя, забезпечити їхню безпеку і вберегти від трагічних наслідків.

Усі журналісти одержали позитивні емоції від практичних занять і здобутих теоретичних знань.

Житомирські новини