RSS
Четвер, 17 квітня 2025, 19:00
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

У Романові дітям із особливими потребами житомирські благодійники подарували смачні гостинці. ФОТО

07.06.2014 00:29

Піцу, солодку випічку та інші гостинці дітям з особливими потребами, які перебувають в Романівському дитячому будинку-інтернаті, привезли 4 червня  ГО «Спілка небайдужих жінок» та Міжнародного благодійного фонду «Місію в Україну».

Благодійникам, які вперше відвідали заклад, провели екскурсію, показали, де відпочивають і як проводять дозвілля діти.

Дитячий будинок-інтернат у Романові було засновано після Другої світової війни. Нині заклад вважається будинком-інтернатом соціального типу третього профілю.

Тут перебувають хлопчики та юнаки старшого віку. Нині в інтернаті – 83 вихованця, наймолодшому з яких близько 8 років. Це діти з різних куточків України, які мають проблеми в розвитку, зокрема, серед яких більшість тих, від кого відмовились батьки, а також ті діти, батьків яких із різних причин позбавили батьківського піклування. Усього в будинку-інтернаті працює 70 людей.

– Ми намагаємось з допомогою благодійників, волонтерів організувати виховний процес, щоб діти щось вміли, просто цікаво проводили дозвілля, – розповідає вихователь Володимир Баліцький. – Ми відкриті для спілкування і співпраці. Хтось приділяє дітям увагу і приїздить, щоб з ними пограти, хтось надає матеріальну допомогу: привозять їм подарунки – одяг, солодощі тощо.

За словами Володимира Денисовича, в інтернаті сіють пшеницю і печуть свій хліб.

Працівники Романівського дитячого будинку-інтернату кажуть, що за останні роки заклад змінився на краще. Велика заслуга в цьому директора Василя Ніколайчука та його команди.

Тут є два сучасні дитячі спортивні майданчики, велика пральня, маленька баня і навіть стоматологічний кабінет.

На сьогоднішній день триває будівництво корпусу на що потрібна допомога. Тут у майбутньому буде розміщуватись декілька навчальних класів, де діти зможуть проводити дозвілля в літню пору.

Щорічно в Романівському дитячому будинку-інтернаті в період літніх канікул волонтери фонду «Місію в Україну» організовують дитячі табори, де спеціально навчені волонтери допомагають вихователям організовувати відпочинок і дозвілля особливих дітей, щоб показати, що вони такі ж люди як і ми, можуть розвиватись і просто потребують нашої уваги.

– Ми співпрацюємо з фондом «Місію в Україну» більше шести років, але в Романові були вперше, – розповіла голова ГО «Спілка небайдужих жінок» Світлана Жаворонкова. – Я б закликала людей, які справді можуть допомогти дітям з особливими потребами не лише до співпереживання, а й до конкретних дій.

– Це особливі діти. На мою думку, їм не потрібні наші сльози, жалість. Їм потрібні друзі, які бачитимуть в них людей в першу чергу, і які будуть спілкуватись з ними на рівних, – зазначила  представниця ГО «Спілка небайдужих жінок» Леонора Сметаніна.

На думку небайдужих жінок, якщо люди будуть приділяти гідну увагу дітям з особливими потребами, то це буде ознакою того, що і ми стаємо більш цивілізованим суспільством.

Представниці ГО «Спілка небайдужих жінок» наголосили на співпраці з закладом у майбутньому.

Діти одержали позитивні емоції від приїзду гостей.

Житомирські новини