RSS
Понеділок, 5 червня 2023, 10:31
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
У шахрайській схемі, крім ріелторів, були задіяні нотаріуси, реєстратори, особи з кримінальним минулим тощо - близько десяти чоловік.
Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
На сайті 104.ua в особистому кабінеті клієнти АТ «Житомиргаз» вже мають сформовані платіжки за розподіл блакитного палива. Їх можна завантажити та сплатити онлайн.  Житомиряни можуть оплатити швидко та просто через сервіси 104.ua. Використовуйте онлайн-сервіси для розрахунку за розподіл газу в будь-який зручний для вас час.
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

У Романові дітям із особливими потребами житомирські благодійники подарували смачні гостинці. ФОТО

07.06.2014 00:29

Піцу, солодку випічку та інші гостинці дітям з особливими потребами, які перебувають в Романівському дитячому будинку-інтернаті, привезли 4 червня  ГО «Спілка небайдужих жінок» та Міжнародного благодійного фонду «Місію в Україну».

Благодійникам, які вперше відвідали заклад, провели екскурсію, показали, де відпочивають і як проводять дозвілля діти.

Дитячий будинок-інтернат у Романові було засновано після Другої світової війни. Нині заклад вважається будинком-інтернатом соціального типу третього профілю.

Тут перебувають хлопчики та юнаки старшого віку. Нині в інтернаті – 83 вихованця, наймолодшому з яких близько 8 років. Це діти з різних куточків України, які мають проблеми в розвитку, зокрема, серед яких більшість тих, від кого відмовились батьки, а також ті діти, батьків яких із різних причин позбавили батьківського піклування. Усього в будинку-інтернаті працює 70 людей.

– Ми намагаємось з допомогою благодійників, волонтерів організувати виховний процес, щоб діти щось вміли, просто цікаво проводили дозвілля, – розповідає вихователь Володимир Баліцький. – Ми відкриті для спілкування і співпраці. Хтось приділяє дітям увагу і приїздить, щоб з ними пограти, хтось надає матеріальну допомогу: привозять їм подарунки – одяг, солодощі тощо.

За словами Володимира Денисовича, в інтернаті сіють пшеницю і печуть свій хліб.

Працівники Романівського дитячого будинку-інтернату кажуть, що за останні роки заклад змінився на краще. Велика заслуга в цьому директора Василя Ніколайчука та його команди.

Тут є два сучасні дитячі спортивні майданчики, велика пральня, маленька баня і навіть стоматологічний кабінет.

На сьогоднішній день триває будівництво корпусу на що потрібна допомога. Тут у майбутньому буде розміщуватись декілька навчальних класів, де діти зможуть проводити дозвілля в літню пору.

Щорічно в Романівському дитячому будинку-інтернаті в період літніх канікул волонтери фонду «Місію в Україну» організовують дитячі табори, де спеціально навчені волонтери допомагають вихователям організовувати відпочинок і дозвілля особливих дітей, щоб показати, що вони такі ж люди як і ми, можуть розвиватись і просто потребують нашої уваги.

– Ми співпрацюємо з фондом «Місію в Україну» більше шести років, але в Романові були вперше, – розповіла голова ГО «Спілка небайдужих жінок» Світлана Жаворонкова. – Я б закликала людей, які справді можуть допомогти дітям з особливими потребами не лише до співпереживання, а й до конкретних дій.

– Це особливі діти. На мою думку, їм не потрібні наші сльози, жалість. Їм потрібні друзі, які бачитимуть в них людей в першу чергу, і які будуть спілкуватись з ними на рівних, – зазначила  представниця ГО «Спілка небайдужих жінок» Леонора Сметаніна.

На думку небайдужих жінок, якщо люди будуть приділяти гідну увагу дітям з особливими потребами, то це буде ознакою того, що і ми стаємо більш цивілізованим суспільством.

Представниці ГО «Спілка небайдужих жінок» наголосили на співпраці з закладом у майбутньому.

Діти одержали позитивні емоції від приїзду гостей.

Житомирські новини