RSS
П'ятниця, 12 серпня 2022, 20:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Місто виділяє ділянку в 6,5 Га. Там можна встановити близько 150 будинків.
За результатами роботи Кирило Тимошенко подякував прикордонникам за якісне виконання завдань із захисту та оборони державного кордону та залишив символічний напис на прапорі прикордонного підрозділу.
Таким чином, організатор та інші учасники, які нині встановлюються, своїми цинічними діями, окрім особистого збагачення на воєнних потребах, ще й ставили під ризик життя захисників України.
На конференції йшлося про низку заходів у рамках проєкту, що запроваджується в Україні в умовах воєнного часу, зі створення безпечного простору для учнів і студентів і викладацького складу освітніх закладів.
Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Sergey Levickiy
Стан УПЦ (МП) в умовах воєнної агресії Російської Федерації.

Після анексії Криму з боку РФ та воєнного втручання Росії на Донбасі, питання єдиної православної це...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Житомирські новини
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста: Там немає мерів – там є «назначенці»
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин вчора відвіз 10 тон продуктів, медикаментів та інших вкрай важливих речей наших військовим з 95-ї бригади, які боронять нашу країну від російських окупантів на Сході. Про це він повідомив під час вчорашнього вечірнього онлайн-брифінгу. Також Сергій Сухомлин запевнив, що на передовій немає наших військових, у яких були б відсутні бронежилети, шоломи та все інше необхідне.
05 листопада у Малині, Радомишлі та Попільні пройшли спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями.
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

Для студентів ЖДТУ влаштували квест із лабіринтами, загадками і перевіркою знань. ФОТО

17.11.2015 13:24

Новини Житомира - Житомирський державний технологічний університет розпочав цьогорічне святкування Дня студента  волейбольними змаганнями  між командами гуртожитків і проведенням квесту між командами факультетів.

За умовами квесту, було сформовано 5 команд по 5 гравців, а також окремо зібрали свою команду студенти-іноземці, які навчаються в ЖДТУ. Втім, перед стартом гри склад команд дещо змінився, адже організатори запропонували усім  тягнути номер своєї нової команди з урахуванням того, що таким чином у колективі буде по одному іноземцю і студенти різних факультетів.

Кожна команда обрала собі капітана і назву -  «ФЕНІКС», «ЖДТУшніки», «МЕРВ», «КАПІТОШКИ» та «СТЕРВЯТНИКИ».

З умовами гри усіх ознайомив студентський декан факультету економіки і менеджменту Олег Ярощук, роздавши учасникам квесту конверти,  в яких був зашифрований шлях та посилання на деканати, де можна було  отримати свої маршрутні листи.

«Під час квесту студентам необхідно було вирішувати різноманітні завдання. Зокрема, ми підготували для них конкурс, де у вірші необхідно було вставити пропущені слова, скласти з окремих слів крилаті вислови, подолати лабіринт і наповнити резервуар водою, щоб забрати  м'яч, - відзначає Ярощук. -  Були конкурси «Хто зверху» і «Мішок Святого Миколая», в якому знаходилась певна кількість предметів,  що характеризували  певний факультет і учасникам потрібно було відгадати це.

Завершальним етапом квесту став конкурс під назвою «Профільний предмет». Його проводив завідуючий центром для іноземних студентів, кандидат фізико-математичних наук, доцент Олександр  Прилипко. Усі конкурси були цікаві, а команди намагалися виконати завдання якомога швидше, аби у загальному рейтингу за цим показником бути першими.  Щоправда, ми зійшлися на тому, що переможця оголосимо під час святкового концерту до Дня студента 19 литоспада о 17.00. Тоді й будуть вручені подарунки та відзнаки від студентського ректорату».  

Відзначимо, що у ЖДТУ в найближчі дні заплановано провести змагання з армреслінгу (5 вагових категорій), конкурс «'Фактор страху» і брейн-ринг.

Житомирські новини