RSS
Середа, 4 грудня 2024, 01:42
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
З 12 листопада Головне управління Національної поліції в Житомирській області очолив полковник поліції Олександр Ковтун. Раніше він перебував на посаді начальника Управління дізнання Національної поліції України.
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
іменинники

Леонченко Наталія Петрівна - політик, громадський діяч

Дмитро Погреблян
Зараз у ЗМІ дуже багато негативу навколо Курської операції, через складність втримати зайняті нашими воїнами російські території.

Зараз у ЗМІ дуже багато негативу навколо Курської операції, через складність втримати зайняті нашими...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Київ: Газета «Місто» - в гостях у житомирському наметі на Майдані. ФОТО

13.03.2014 12:51

Неподалік від Будинку профспілок розміщена палатка житомирян. Вони до цих пір там живуть, кажуть, що будуть там аж до виборів. 15 людей патріотів – з Житомира та інших міст, сіл області – наче одна велика родина. У день святкування Тараса Шевченка вони зі сльозами на очах розповідали про жахливі події, ділились спогадами та пригощали смачних чаєм. Там у них народилась нова громада - майданівці. Приємно, що житомиряни беруть у цьому участь. Вони різні – хтось приватний підприємець, є учителька, але усіх їх об’єднало одне – Україна. Вони не кричать пропатріотизм, про якийзнають не лише з книжок та розмов. Їм важко говорити, бо перед очима ще стоять смерті земляків, українців-побратимів. Але всі вони в один голос говорять - українці змінили свою свідомість.

Отож, знайомтеся з житомирськими героями, які нині на Майдані:

Анастасія Поліщук:

Проживаю в Бердичеві. На майдані з 28 листопада. Дома за весь час була всього один раз, та й лише пів годинки. Перед цим я працювала на двох роботах — учителькою англійської мови та адміністратором у службі таксі. У ніч на 30 листопада під час атаки мене сильно побили. Тиждень пролежала в лікарні. За той час мене звільнили. На майдані пережила багато: 2 рази була побита  «Беркутом». Отримала перелом руки, коли зі своєю медичною бригадою рятували потерпілих на вулиці Інституцькій. За весь час на майдані, люди стали братами та сестрами.  Шевченко боровся за те, щоб Україна була вільною, ми теж за це будемо боротись до останнього.

Сергій Невмержицький:

На майдані з самого початку, зараз лікуюсь в лікарні. Організовував оборону, допомогав майданівцям. Те, що багато людей зібралось в такий великий день тут, на майдані – це дуже знаменно. Як писав Шевченко, « Боріться і поборете». Я надіюсь, що слова «В новій, вільній Україні заживем по новому» стануть пророчими.

Володимир Дудка:

Я пенсіонер, колишній працівник карного розшуку УМВС Житомирської області. На майдані буваю часто, душа сюди рветься, сльози навертаються. Вразили ці жахливі бої. Правий сектор робив свою роботу бездоганно – молодці! Ми віримо в свою силу, дружність, я в цьому переконаний. А Крим і Україна – неділимий народ!

(ред.: Володимир Іванович – ще й талановитий поет! Вiн газеті «Місто» подарував свою збiрку вiршiв! Це Iванович написав майже 5 рокiв назад: "Не прийдеться вам довго чекати, Бо Майданова акцiя ця...Пора вже з себе починати, Бо дiждетесь початку кiнця!". До депутатiв)

Генадій Соловйов:

Проживаю в с. Іванівка, Житомирської області. Працюю в СБУ України, маю звання старший прапорщик, охороняю аеропорт «Бориспіль». На майдані був гарячих точка. На даний момент лікуюсь в лікарні, але тягне на майдан, тут всі стали рідними. Болить душа за людей, Україну, за те беззаконня, яке відбувається, саме тому я тут.

Олег Черняхович:

Проживаю в м. Житомир, голова правління ОСББ Житомир. На майдані майже з самого початку, періодично повертаюсь додому. Був учасником подій 19- 20 лютого, самих буремних. Найбільше запам’ятався день 18 лютого, коли в сонячний, гарний день, з мирного наступу все обернулося в криваве протистояння.  Було дуже страшно, ми кидали камінці, а в нас стріляли кулями. «Тітушки», багато з яких були в наркотичному сп’янінні, забивали палками людей. Вважаю, що наше завдання – відстояти Крим. Думаю, якщо не захистимо Крим, будемо мати великі проблеми. Тарас Шевченко – це символ нашого народу, тому ми маємо поважати та шанувати його.

Валерій Варивода:

Приватний підприємець з м. Коростишева. Він нас надихнув на зміни, на те, що ми зробили. А не було б Тараса Григоровича, я думаю, і цього не було б. У день його народження я бажаю щастя, мирного майбутнього нас та нашим дітям та внукам. На Майдані я часто. Я, скажу чесно, переслідував корисні цілі – в мене вже два внуки, а в них не було майбутнього. Заради цього я тут.

Це лише частина тих, хто «творив» Майдан, усім, хто не стояв осторонь, хто хоч і не фізично, але душею був там – низький поклін! Ви наші герої! Юрію Савченку окреме дякую за знайомство з цими людьми. 

Записала Тетяна Пашкевич

Житомирські новини