RSS
П'ятниця, 26 квітня 2024, 01:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

У Житомирі відбулося свято нагородження науковців-старшокласників

06.06.2014 09:11

16 травня 2014 року в Житомирі відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу-захисту Малої академії наук України.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт брали участь майже 1000 старшокласників. За підсумками конкурсу-захисту 169 учасників набрали більше 75 балів (максимальний бал – 100) – і стали переможцями. 46 учасників вибороли І місця, що надало їм право продовжити наукові змагання у Києві. У столиці 19 учнів із різних наукових товариств і філій Житомирської області здобули перемоги.

Захід розпочався з хвилини мовчання – вшанування пам’яті загиблих військових 95-ї окремої аеромобільної бригади.

Учасники конкурсу одержали подарунки та дипломи, а їхні батьки – подяки.

Присутні в залі мали нагоду почути авторські вірші Ксенії Ципоренко, учениці житомирської школи № 36, учасниці гуртка «Літературна творчість» і переможниці обласного конкурсу-захисту МАН у секції «Літературна творчість».

Паралельно до свята нагородження проводився обласний конкурс-змагання юних фотоаматорів, які намагалися закарбувати кожну мить й увічнити позитивні емоції та блиск в очах і гостей, і нагороджених.

Під час заходу нам вдалося поспілкуватися з переможцями конкурсу-захисту та їхніми батьками.

Дар’я Тарасюк, переможниця обласного конкурсу-захисту МАН у секції «Українська мова», так розповідає про враження від конкурсу та свою наукову працю:

– Про сам конкурс я дізналася від своєї вчительки, яка й запропонувала мені взяти участь у ньому. Мене зацікавила ця пропозиція і ми почали активно готуватись до конкурсу.

У своїй роботі я досліджувала прізвища Новогуйвинська, містечка в Житомирській області, з якого я родом. Шукала матеріал у картотеці, вивчала книги й історію свого рідного краю.

Звичайно, мене переповнювало хвилювання, дуже боялася: беру участь у такому конкурсі вперше. Але дуже зраділа перемозі. Спочатку не повірила, була дуже здивована».

Атмосферою конкурсу захоплювався і Вадим Бондарчук, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту в секції «Мистецтвознавство». Він розповів, що всі учасники були дружелюбними, привітними, емоції лише позитивні. «Взагалі, я їхав на конкурс за новими друзями, а друге місце – це вже як приз», – розповідає Вадим.

Цікавлюсь у мами Вадима про те, як вона сприйняла бажання сина брати участь у конкурсі, а згодом – його перемогу. Алла Сергіївна розповіла, що відреагувала на прагнення сина писати наукову роботу позитивно й всіляко намагалася допомогти, адже перші кроки – уже перемога. Алла Сергіївна дуже зраділа, як дізналася про перемогу сина.

Катерина Волкова,

учениця 8 класу ЗОШ № 21 м. Житомира,

учасниця гуртка «Журналістика».

Фото – учасники XXIV обласного конкурсу-змагання юних фотоаматорів

Житомирські новини