RSS
П'ятниця, 15 травня 2026, 23:44
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні з російського полону повертаються воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Це перший етап обміну 1000 на 1000.
8 травня у Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Представники обласної та міської влади, військовослужбовці, ветерани, громадськість і родини загиблих Захисників України вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни та сучасної російсько-української війни.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів нараду з головами територіальних громад Житомирщини, під час якої обговорили актуальні питання життєдіяльності громад в умовах воєнного стану, забезпечення стабільної роботи критичної інфраструктури та координацію спільних дій у ключових напрямках.
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Долгих Ярослав Дмитрович

Народився 19 липня 1972 р. в м. Житомирі.

Освіта вища: у 1994 році закінчив Житомирський державний педагогічний інститут ім. І.Я. Франка за спеціальністю «Російська мова і література», отримав кваліфікацію вчителя російської мови і літератури середньої школи.

Трудова діяльність:

з липня 1989 по серпень 1989 року - учень комплектувальника підошви Житомирського виробничого взуттєвого об’єднання, м. Житомир;

з серпня 1989 по липень 1994 року - студент Житомирського державного педагогічного інституту ім. І.Франка м. Житомир;

з липня 1994 по січень 1996 року - ведучий телепередач міського телебачення редакції радіомовлення Житомирської міської ради народних депутатів м. Житомир;

з січня 1996 по червень 1999 року - інженер-проектант будівельного кооперативу «Теплотехнік» м.Житомир;

з липня 1999 по лютий 2000 року - заступник головного редактора приватного підприємства «Власна студія» м. Житомир;

з лютого 2000 по лютий 2006 року - тимчасово не працював;

з лютого 2006 по травень 2006 року - помічник-консультант народного депутата Довгого Т.О.;

з червня 2006 по червень 2007 року - помічник-консультант народного депутата Марущенка В.С.;

з серпня 2007 по лютий 2008 року - радник голови Житомирської обласної ради, м.Житомир;

з лютого 2008 по листопад 2009 року – тимчасово не працював;

з листопада 2009 по грудень 2010 року – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма «Еталон», м. Житомир;

з березня 2011 по березень 2012 року - директор з адміністративних питань СТОВ «Ліщинське» Житомирського району Житомирської області;

з березня 2012 року - заступник голови Житомирської облдержадміністрації.

Депутат Житомирської обласної ради.

Житомирські новини