RSS
П'ятниця, 18 квітня 2025, 13:01
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Литвин Петр Михайлович

Родился 12-го июня 1967-го года в с. Слобода Романовская Новоград-Волынского района Житомирской области.

В августе 1990-го года окончил Киевское высшее танковое инженерное училище.

Военную службу офицером начал на Дальнем Востоке в г. Белогорск на посту заместителя командира танковой роты по вооружению.

В декабре 1992-го года молодой офицер возвращается в независимой Украине в Новоград-Волынский гарнизон, что на Житомирщине, где прошел путь на офицерских должностях до командира танковой дивизии, командира отдельной танковой бригады, командира отдельной механизированной бригады.

Под его непосредственным руководством в г. Новоград-Волынский происходило формирование первого в Сухопутных войсках Вооруженных Сил Украины профессионального соединения – 30-й отдельной механизированной бригады, которая была полностью укомплектована военнослужащими военной службы по контракту.

В феврале 2006-го года назначен на должность заместителя командира 13-го армейского корпуса Сухопутных войск Вооруженных сил Украины в г. Ровно.

В июле 2007-го года назначен командующим войсками Южного оперативного командования в Одессе. В дальнейшем именно под его руководством был проведен ряд важных учений по территориальной обороне в Днепропетровской, Запорожской, Одесской и Херсонской областях, оказана помощь местному населению во время пожара на Херсонщине, и наводнения в Одесской, локализован пожар на 61-м арсенале, что на Харьковщине.

В мае 2012-го года назначен на должность командира 8-го армейского корпуса Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины.

В 2001-м году окончил Национальную академию обороны Украины и получил квалификацию офицера военного управления оперативно-тактического уровня.

В 2008-м году за успешное окончание факультета оперативно-стратегического уровня Национальной академии обороны Украины отмечен дипломом, медалью и награжден переходным казацкой саблей времен Богдана Хмельницкого - символом военной доблести, доблести и чести, верности казацкой славе и героическим традициям старших поколений, которые боролись независимость Украины.

В 2011-м году окончил Одесский государственный университет внутренних дел, получил полное высшее образование и получил квалификацию профессионала по финансово-экономической безопасности.

За время прохождения военной службы награжден орденами «За заслуги» III степени и Равноапостольного князя Владимира. Отмечен наградами Министерства обороны Украины «Доблесть и честь», «Знак Почета», «Ветеран военной службы», почетным знаком СНБО Украины I степени, а также более 20 медалями, знаками военного и других ведомств.

Решением Новоград-Волынского городского совета за значительный личный вклад в становление экономики города, его дальнейшее социально-экономическое и культурное развитие, активное участие в общественной жизни территориальной общины города присвоено звание «Почетный гражданин города Новоград-Волынского» с вручением ордена «Звягель».

Дважды, в 2006-м и 2010-м году был избран депутатом Житомирского областного совета, где на данный момент является заместителем председателя постоянной комиссии по вопросам бюджета и коммунальной собственности.

Женат, имеет двух сыновей.

Житомирські новини